نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با موضوع اسکان نورروزی

یازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با موضوع اسکان نورروزیبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ با حضور امام جمعه، شهردار، ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ و دیگر اعضا با موضوع ، "اسکان مهمانان و مسافران نوروزی" در محل سالن کنفرانس اداره برگزار شد.

در ابتدای جلسه محمد کمالی ریاست آموزش و پرورش و دبیر شورا، ضمن بیان موضوع جلسه ابراز امیدواری نمود بتوانیم با همکاری تمامی اعضا و مسئولین منطقه میزبان خوبی برای میهمانان نوروزی منطقه باشیم.

در ادامه حجت الاسلام روحانی طباطبایی، ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) از حضور مردم و تلاش مسئولین در برگزاری هرچه بهتر مراسم راهپیمائی 22بهمن تقدیر و تشکر نمود.

امام جمعه زارچ همچنین با اشاره به آیات کلام وحی، بر لزوم استقبال و پذیرایی هر چه بهتر از مسافرین نوروزی و بسیج همه امکانات منطقه در این امر تاکید نمود.

عزیزی معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش زارچ در ادامه گزارشی در خصوص اسکان نوروزی در سنوات گذشته و همچنین آمار مدارس و کلاس های منطقه برای این طرح ارائه نمود.

عزیزی همچنین کمبود ها و نیازهای ضروری مدارس را برای اسکان مهمانان تشریح ، و خواستار رفع کمبود ها با همکاری همه نهادها شد.

همچنین در ادامه رضایی شهردار زارچ و آبافت ریاست شورای شهر نیز آمادگی خود را در جهت همکاری با ستاد اسکان نوروزی مسافرین اعلام نمودند.

در پایان آقایان ابوترابی، داراب، محمدی و خانم صادقی، به عنوان نماینده انجمن اولیا و مربیان و نماینده مدیران مدارس منطقه نظرات و طرح های خود را در خصوص این طرح و امکانات لازم برای اجرای هرچه بهتر آن بیان نمودند.