نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گرد همایی معاونین و کارشناسان آموزش مناطق 14 گانه استان یزد در منطقه زارچ

گرد همایی معاونین و کارشناسان آموزش مناطق 14 گانه استان یزد در منطقه زارچگردهمایی معاونین و کارشناسان حوزه آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استا ن یزد به منظور تشریح برنامه های آموزشی اولویت دار استان  در سال تحصیلی جاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، این گردهمایی دو روزه با حضور"دکتر دانافر" مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد،"دکتر جلالی" معاونت امور مالی و پشتیبانی،" سیدعلی کار آموز" معاونت آموزشی اداره کل،"عباس دهقان"معاونت تربیت بدنی وسلامت،"سرداری" معاونت پرورشی اداره کل،"مصباح فر"معاونت برنامه ریزی و نیروی انسانی، روسای ادارات آموزش متوسطه اول و دوم، آموزش فنی و حرفه ای و کار دانش ، معاونین آموزشی و کارشناسان آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان در منطقه زارچ برگزار شد

در آئین افتتاحیه این گردهمایی که درسالن تالار شهر منطقه زارچ برگزار شد؛ "حسین صفری" رئیس اداره آموزش و پرورش،عرض خیر مقدم و شادباش خدمت معاونین و کارشناسان مناطق و نواحی استان داشت.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان دراین گردهمائی گفت: هیچ جامعه‌ای بدون داشتن یک برنامه مدون در حوزه‌ی تعلیم و تربیت نمی‌تواند مسیر پیشرفت و ترقی را طی کند.
"
عباسعلی دانافر" کیفیت‌بخشی به فعالیت‌های آموزش وپرورش را اساس سیاست‌های کلی دولت دانست و بر برنامه‌ریزی دقیق جهت " توزیع متوازن " رشته‌ای و توجه بیشتر به رشته‌های فنی، حرفه‌ای و کاردانش تاکید کرد.
درادامه معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به تبیین برنامه‌های جاری حوزه آموزش متوسطه پرداخت و چکیده‌ای از دستاورد‌ها و موفقیت آموزش و پرورش استان در این حوزه را تشریح کرد.
"
سید علی کارآموز" هدف از برگزاری این همایش را تبیین سیاست‌های حوزه معاونت آموزش و متوسطه، ایجاد زمینه گفتمان معاونین آموزش و ابلاغ سیاست‌های استانی برشمرد و گفت: ساماندهی نیروی انسانی و فضا و تجهیزات مدارس از دیگر اهداف این همایش است.
وی با بیان اینکه حوزه آموزش متوسطه یکی از حوزه‌های بسیار منسجم و هدفمند در آموزش و پرورش استان است گفت: این حوزه به همت معلمان، مدیران و کلیه متصدیان امر در مسیر سرآمدی و رشد تعالی قرارگرفته است.

شایان ذکر است در برگزاری این نشست عمومی، معاونین و روسای آموزشی ادارات آموزش و پرورش  کل شهرستان ها و مناطق و همچنین کارشناسان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است بازدید از آب انبار اله آباد، آتشکده زردشتیان اله آباد،کمپ کویرنوردی آفتاب، و شرکت در نماز جماعت، تقدیر و تشکر از"مصطفی سلمانی" خبرنگار صدا و سیما منطقه زارچ از دیگر برنامه های این گردهمایی دو روزه بود.