نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گردهمایی معاونین ومربیان پرورشی منطقه زارچ

گردهمایی معاونین ومربیان پرورشی منطقه زارچ


گردهمایی معاونین و مربیان پرورشی منطقه زارچ با حضورمعاون پرورشی وفرهنگی اداره کل برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،"حسین صفری" رئیس ادراه آموزش و پرورش زارچ در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم خدمت "عبداللهیان "معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل و "شمس الدینی" رئیس اداره فرهنگی و هنری استان، خطاب به مربیان پرورشی گفت باعث خرسندی است  که شما معاونین و مربیان پرورشی بعد ازخانواده، مدرسه  نقش مهمی در تربیت دانش آموزان و شکل گیری شخصیت آنها دارید.  

وی افزود: نقش الگویی مربیان متخصص ،متعهد و هنرمند پرورشی در تربیت دانش‌آموزان غیر قابل انکار است و بر هیچکس پوشیده نیست.

وی در ادامه به نامگذاری تمام کلاس های درس به نام شهدا و اجرای طرح 3 دقیقه نور در کلاس های تدریس اشاره کرد.

عبداللهیان معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل،  معاونین ومربیان پرورشی را ازعوامل اصلی و پایه های تربیتی مدارس دانست و با تاکید بر موضوع نماز مدارس و ذکر سخنان و روایاتی از بزرگان در این زمینه  به مربیان توصیه کرد با همکاری مدیران ،معلمان و خصوصا با همکاری خود دانش آموزان برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن نماز اول وقت مدارس برنامه ریزی نمایند .

وی همه این تلاش ها و برنامه های آموزش و پرورش و مربیان پرورشی در خصوص نماز را وقتی مفید دانست که نتیجه آن  ترویج فرهنگ نماز در جامعه و خصوصا  در میان قشر نوجوان و جوان جامعه باشد.

وی بیان کرد: در این راستا، فعالیت‌های پرورشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و تمام تلاش ما این است که بتوانیم به واسطه برنامه‌ها، مسابقات فرهنگی هنری، قرآن، فعالیت‌های گروهی در مدارس علاوه بر تربیت دانش‌آموزان براساس ساحت‌ها ۶گانه، زمینه‌ای را برای کسب مهارت‌های مختلف در دانش‌آموزان فراهم کنیم.

ایشان در پایان خطاب به معاونین و مربیان گفت:الگو بودن و تاثیر بودن ،درست عمل کردن و به موقع عمل کردن و تشخیص درست را در راس کار خود بدانید.

گفتنی است در پایان معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل به همراه رئیس اداره با حضور در اتاق های همکاران اداری دیدار و از زحمات آنها تشکر نمودند.