نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گردهمایی مسئولان اتحادیه انجمن‌های اسلامی درشهرستان زارچ

گردهمایی مسئولان اتحادیه انجمن‌های اسلامی درشهرستان زارچ


مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد: جهاد تبیین برای تحقق اوامر مقام معظم رهبری هدف و برنامه اصلی این تشکل در سال جاری در استان است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش زارچ، میرشریف در گردهمایی مسئولان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان که در شهرستان زارچ برگزار شد گفت: جهاد تبیین برای تحقق اوامر مقام معظم رهبری هدف و برنامه اصلی این تشکل در سال جاری در استان است.

وی افزود: نیروسازی، نخبه پروری و تربیت نیرو‌های انسانی در تراز انقلاب جزو دیگر برنامه‌های مهم و محوری این تشکل است که با همکاری مربیان و فرهنگیان پیگیری می‌شود.

 مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد اظهار کرد: برگزاری نشست‌های توجیهی، آموزشی و بصیرتی با حضور مسئولان و مربیان و همچنین طرح‌های معرفتی توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در استان انجام می‌شود.

امام‌جمعه زارچ در این نشست گفت: جوان‌گرایی در راستای برگزاری نماز جمعه جزو اولویت ستاد‌های این آیین عبادی سیاسی قرار گیرد.

حجت الاسلام طباطبایی به اهمیت و نقش اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در جذب، آموزش و سازمان‌دهی نسل جوان در تراز نظام و انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: تقویت بنیان دینی و فرهنگی دانش آموزان در مدارس بیش از سال‌های گذشته جدی گرفته شود.

وی بیان کرد: توجه به فرهنگ مطالعه و گسترش برنامه‌های فرهنگی و دینی جذاب نقش مهمی در شکست اهداف نرم استکبار علیه نظام و انقلاب اسلامی دارد.

امام جمعه زارچ بیان کرد: توسط تشکل‌های دانش‌آموزی به‌خصوص اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان تاکنون در جذب و آموزش جامعه هدف کار‌های خیلی مؤثری انجام‌شده و باید با همکاری کادر مدارس شاهد ارتقای برنامه‌ها باشیم .