نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گردهمایی مربیان تربیتی مدارس منطقه زارچ

گردهمایی مربیان تربیتی مدارس منطقه زارچ


گردهمایی مربیان تربیتی مدارس منطقه زارچ

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ گردهمایی مربیان تربیتی مدارس منطقه با حضور " کمالی " رئیس و " عزیزی " معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد.

در این نشست " کمالی " رئیس آموزش و پرورش زارچ پیشاپیش آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت و برهمکاری مربیان با مدیران جهت بازگشایی مدارس تاکید کرد.

وی در ادامه گفت : اگر کسی در معنی آموزش و پرورش دقت کند ، مقدم پرورش و موخر آموزش است اما مقدمه کار پرورشی، آموزش است.

کمالی با اشاره به اینکه آموزش آنی و گذری است افزود: پرورش تداوم بخش بوده و مواظبت می خواهد تا آنجایی که بر دانش آموز اثر بگذارد.

وی کار مربیان پرورشی را سنگین تر و سخت تر از سایر معلمان برشمرد و گفت:  کار مربیان از ثواب و اجر بیشتری برخوردار است.

" عزیزی " معاون پرورشی اداره فرارسیدن هفته بزرگداشت دفاع مقدس را یادآور شد و یاد و خاطره 213 هزار شهید دفاع مقدس به ویژه 3728 شهید معلم و 36167 شهید دانش آموز در کشور را گرامی داشت.

وی در ادامه گفت :نام گذاری کلاس ها به نام شهدا ، قرائت وصیت نامه یک شهید و گرامیداشت یکی از شهدا در روز بازگشایی مدارس ، تهیه سنگر ، زیارت گلزار شهداء، دیدار با خانواده شهداء و سخنرانی ایثار گران در مراسم صبحگاه از جمله برنامه هایی است که می توان در هفته دفاع مقدس در مدارس برگزار کرد.

طرح تربیت مهدوی در مدارس ، نماز جماعت ، ارزیابی مدارس ، تقویم اجرایی ، جشن عاطفه ها و اردوی راهیان نور از جمله مباحث مطرح شده دراین نشست بود