نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گردهمایی مدیران و مربیان پرورشی دوره اول و دوم متوسطه

گردهمایی مدیران و مربیان پرورشی دوره اول و دوم متوسطه


گردهمایی مدیران و مربیان پرورشی دوره اول و دوم متوسطه

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش وپرورش زارچ رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ در جمع مدیران و مربیان پرورشی مدارس به تبیین جایگاه معلم و تعلیم و تربیت ، تربیت نیروی انسانی خلاق و مسئولیت پذیر و متفکر برای آینده جامعه اشاره کردو خواستار تربیت دانش آموزان بر مبنای فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی در مدارس شد.

" محمد کمالی " درادامه به بحث امنیت فرهنگی یا فرهنگ امنیتی در مدارس اشاره کرد و گفت : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ،ترویج فرهنگ نقد و تشکر و تربیت دانش آموزان لایق و شایسته را از برنامه های حوزه پرورشی عنوان کرد.

" کمالی " در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری یادمان شهداء بخش زارچ  در روز پنجشنبه اول آبان اشاره کرد و خاطر نشان کرد: حضور فرهنگیان و دانش آموزان در این یادمان باعث ارتقاء بینش و نگرش این قشر فرهنگی جامعه از آرمان های 8 سال دفاع مقدس می شود.

وی هدف از برگزاری چنین یادمان ها را انتقال منش و آرمان شهداء والا مقام برای نسل کنونی جامعه می باشد.

از دیگر سخنان این مراسم " سرهنگ کلانتری " مسئول اجرای برگزاری یادمان شهداء بود و به برنامه های این یادمان که با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار می شود اشاره کرد.

" وی " با توجه به برگزاری یادمان در روز پنجشنبه مصادف با روز شهادت حاج مصطفی خمینی به زندگی نامه سیاسی این شخصیت بزرگوار پرداخت.

در ابتدای جلسه معاون پرورشی اداره اموزش و پرورش زارچ ضمن تقدیر از حضور مدیران و مربیان پرورشی در جلسه به موضوعات جلسه از جمله تشریح برنامه های معاونت پرورشی ،تشریح طرح تربیت مهدوی ، بهداشت و روان و شورای دانش آموزی  اشاره کرد وگفت: در سال تحصیلی جدید برنامه های پرورشی در مدارس با برنامه ریزی ، حسن توجه و حسن سلیقه توسط مدیران و مربیان اجرا شود.

"عزیزی" در ادامه بر مستند کردن کلیه فعالیت های پرورشی مدارس تاکید نمود.

درادامه " انتظاری " معاون آموزش و  " فتاحی " کارشناس حراست و ارزیابی عملکرد اداره آموزش و پرورش زارچ نکات اموزشی و حراستی مطالبی را ارائه کردند.