نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کسب رتبه کشوری در لیگ دانش آموزی پایا توسط دانش آموز زارچی

کسب رتبه کشوری در لیگ دانش آموزی پایا توسط دانش آموز زارچیبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، تیم دبیرستان نمونه دولتی امام حسن مجتبی(ع) زارچ با حضور دانش آموزان: "حسین نظریه"، "هادی سرداری"، "محمدصدرا میرشمس"، "محمدامین امینی" و "سیدمهدی سیدعلیزاده" در مرحله نهایی دوازدهمین دوره لیگ علمی بین المللی پایا بسیج دانش آموزی که در مشهد مقدس برگزار شد شرکت نمودند.

شایان ذکر است دانش آموز بسیجی، محمد صدرا میرشمس در این رقابت موفق به کسب رتبه دوم و دریافت مدال نقره گردید.

 گفتنی است، لیگ علمی بین المللی پایا مسابقه ای است علمی که هر ساله توسط سازمان بسیج دانش آموزی، برای پایه های ششم تا یازدهم در رشته های مختلف و در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و کشوری برگزار می شود.

از نکات مهم این دوره حضور دانش آموزانی از شش کشور انگلستان، عراق، افغانستان، پاکستان، لبنان و سوریه در مسابقات بود.

"حسین صفری" ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ نیز در پیامی کسب این موفقیت ارزشمند را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

درخشش و موفقیت دانش آموزان گرامی در دوازدهمین دوره لیگ علمی و بین المللی پایا و کسب رتبه دوم  این رقابت ها توسط دانش آموز بسیجی "محمدصدرا میرشمس" را به تمامی این عزیزان و دانش آموزان پر تلاش، فرهنگیان دلسوز و خانواده های آنان صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

بی تردید این گونه موفقیت ها جز در سایه ایمان به خدا، تلاش و پشتکار و خودباوری به دست نخواهد آمد.

اینجانب ضمن آرزوی موفقیت برای این دانش آموزان از خداوند دانا و حکیم برایشان توفیق روزافزون و ایامی شاد آرزومندم. باشد که این افتخار ، نقطه عطفی در مسیر تحول و پیشرفت علمی فرزندان این خطه از ایران عزیزمان گردد.