نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال جاری

چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال جاری


چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال جاری

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش زارچ  چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با حضور "مهندس نقدی " معاون عمرانی فرمانداری یزد ، اعضای شورا  در محل اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

در ابتدا بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنرو هفته دولت به موضوعات جلسه اشاره کرد و گفت: جهت خدمت رسانی به مردم باید فرهنگ تلاش و امید در ادارات تقویت شود .

 " خوشنویس" درادامه  به اختصاص بودجه برای اتمام  پروژه های نیمه تمام  آموزش و پرورش منطقه  خبر داد.

" حجت السلام و المسلمین دهقان" امام جمعه زارچ  ضمن تبریک به مناسبت افتخار آفرینی دانش آموزان زارچ در کنکور سراسری 93و آزمون های استعداد درخشان و نمونه دولتی  گفت: این موفقیتها حاصل تلاش و برنامه ریزی دانش آموزان و مجموعه آموزش وپرورش منطقه می باشد

در ادامه معاون عمرانی فرمانداری یزد ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: فضای آموزشی در زارچ با توجه به سایر مناطق از وضعیت بهتری برخوردار می باشد.

وی به موضوع استخر دانش آموزی اشاره کرد و گفت: با توجه به نیاز دانش آموزان و اجرای طرح سباح در حال پیگیری اعتبارات این پروژه می باشیم و امیدواریم شاهد رشد فیزیکی آن باشیم

در ادامه معاون عمرانی فرمانداری یزد خواستار معرفی مکان جهت احداث  فضای آموزشی در شهرک مسکن مهر و شرکت در طرح بنیاد برکت از طرف آموزش وپرورش شد.

در ابتدا " کمالی" رئیس اداره و دبیر شورا ضمن گرامیداشت هفته دولت  به اقدامات اخیر آموزش وپرورش منطقه زارچ از جمله سازماندهی آموزگاران و دبیران متوسطه، تشکیل دو جلسه ستاد پروژه مهر ،تشکیل کمیته های مختلف پروژه مهر، تشکیل دو جلسه توجیهی مدیران مدارس اشاره کرد.

وی به موضوع توسعه مدارس غیردولتی اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح نتایج مثبت برای آموزش و پرورش منطقه حاصل خواهد شد.

در ادامه اعضا نظرات و پیشنهادات خود را جهت اجرای کردن شیوه نامه بسته حمایتی از مدارس غیردولتی در منطقه ارائه کردند.