نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ برگزار شد.

چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ، چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال97 با حضور اکثریت اعضا و با موضوعات:"بررسی پروژه های نیمه تمام " و "تشکیل اتاق فکر آموزش و پرورش"در محل بخشداری زارچ برگزار گردید.

محمدکمالی ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ و دبیر شورا، در ابتدای جلسه  ضمن بیان موضوع اول جلسه :"بررسی پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش در منطقه" به تشریح وضعیت ساختمان مدارس و تعداد مدارس مورد نیاز برای سال تحصیلی آینده پرداخت.

در ادامه هریک از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص وضعیت ساختمانی مدارس موجود و در حال ساخت و کلاس های مورد نیاز سال تحصیلی آینده ارائه نمودند.

"عرشیان" بخشدار زارچ نیز برتعامل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی مدارس استان با همکاری بخشداری در راستای تکمیل پروژه های نیمه تمام و تعمیر و بازسازی  تعدادی از مدارس تاکید نمود.

در پایان با جمع آوری نظرات اعضا مقرر گردید جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه در اداره کل آموزش و پرورش استان  جهت بررسی امکان سنجی تجمیع تعدادی از مدارس و بهره گیری از فضای آموزشی برگزار گردد. تشکیل اتاق فکر جهت کمک و بررسی موضوعات مطرح شده در شورا در هریک از معاونتهای آموزش و پرورش از دیگر مصوبات این شورا بود. همچنین مقرر شد با توجه به پرداخت هزینه های آب،برق و گاز مدارس از ابتدای سال 97 توسط دولت، مدیران مدارس با همکاری آموزش و پرورش جهت پرداخت بدهی تا پایان اسفند96  به این شرکت ها اقدام نمایند.