نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ

چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با حضور امام جمعه، بخشدار، رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ، رئیس دادگاه، اعضای شورای شهر و روستا و دیگر اعضای با موضوعات تصمیم نهایی برای دوره ای نمودن مدارس مقطع ابتدایی ، حصار کشی زمین 14 هزار متری کانون شهید صدوقی زارچ و پروژه مهر در اتاق کنفرانس اداره برگزار شد.

در این نشست پس از بررسی و ارزیابی محاسن و معایب، دوره ای نمودن مدارس ابتدایی در جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ مصوب شد.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش زارچ از تبدیل تمامی مدارس ابتدایی زارچ به‌نظام دوره‌ای خبر داد و گفت: در حال حاضر تنها 4 مدرسه به‌صورت نظام دوره‌ای اداره می‌شود.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش زارچ در نشست شورای آموزش‌وپرورش گفت: در سند تحول به‌عنوان وظیفه آموزش‌وپرورش تفکیک دوره ابتدایی به دو دوره سه‌ساله مشخص‌شده است، یعنی بر اساس تفکیکی که سند تحول مشخص کرده دوره ابتدایی باید در دو دوره مجزا سه سال اول و سه سال دوم ساماندهی شود.

صفری افزود: در بخش زارچ 16 مدرسه ابتدایی داریم که بالغ‌بر 8 سال است که 4 مدرسه ابتدایی در محله سرچشمه به‌صورت دوره‌ای اجرا می‌شود و با برنامه‌ریزی‌های که صورت گرفته سعی داریم ماه مهر تمامی مدارس ابتدایی به‌صورت دوره‌ای اداره شوند.

  "حسین صفری"  رئیس اداره آموزش و پرورش در خصوص پروژه مهر از ظرفیت و پتانسیل سایر دستگاه ها، انجمن اولیاء و مربیان و مردم تأکید و خاطرنشان کرد: پروژه مهر یک نماد ملی است که باید با همکاری تمام ادارات و استفاده از ظرفیت‌های شهر، فضایی شاداب را برای دانش‌آموزان ایجاد کنیم.

در ادامه اعضای شورا در مورد موضوعات نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند .

 در پایان ازخبرنگار زارچ به مناسبت 17 مرداد شهادت محمود صارمی با اهدای لوح و هدیه ای تجلیل شد.