نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زارچ به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن

پیام مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زارچ به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمنبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش زارچ ؛ متن پیام به شرح زیر می باشد:

 سَلامٌ هِیَ حَتَّی مَطْلَعِ الْفَجْرِ

حمد سزاوار پروردگاریست که توفیق عطا فرمود تا باردیگر، لحظه های طلوع چهل و پنجمین خورشید فجرپیروزی را به چشم جان ودل لمس نماییم.

یادآوری رشادت های مردم انقلابی و غیور بویژه مردم شهرستان زارچ در حمایت از آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی(ره) به خود و دانش آموزان، تکلیفی است که پذیرشش را می توان با هربارلمس آسایش وامنیت ،که ثمره ی عظیم این انقلاب ارزشمنداست زنده نگاه داشت.

با توجه به اندیشه های معمار انقلاب اسلامی ایران مبنی بر این که هدف نهایی نظام جمهوری اسلامی ایران" تربیت انسان صالح" می باشد؛ هریک ازما، به عنوان بخشی از جامعه فرهنگیان، موظف و مکلف به انتقال این پیام عظیم به احاد جامعه هستیم.

باید به خاطر سپرد که ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نبود؛ بلکه سالروز شروع انقلاب اسلامی است. زمانی به پیروزی خواهیم رسید که تمدن جمهوری اسلامی ایجاد و اندیشه های ناب اسلامی اش، سراسر جهان را در بر گرفته، زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) باشد.

اینجانب فجرفرخنده را محضر رهبرمعظم (مدظله العالی)،همه ی مسئولین و ملت غیور وشریف ایران بالاخص دانش آموزان وفرهنگیان تبریک عرض نموده ، تمامی همکاران، دانش آموزان و مردم شریف شهرستان زارچ  را به شرکت در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن دعوت می نمایم.

باشد که رسالت عظیم خود را به بهترین نحو به انجام رسانده و ذره ای از دین خود را به رهبرکبیرانقلاب (ره)،مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) و میهن اسلامی ادا نماییم.

                                                                                 حسین صفری

                                                                       مدیریت آموزش و پرورش زارچ