نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت برگزاری بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی

پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت برگزاری بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزیمدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت برگزاری بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی پیامی صادر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش متن پیام به شرح ذیل می باشد:

شوراهاي دانش آموزي" يكي از اركان تاثير گذار  در مدرسه به منظور رشد همه جانبه مهارت هاي فردي و اجتماعي و توسعه مشاركت دانش آموزان عزيز در فعاليت هاي  تربيتي و آموزشي است .

 بیست و سومین دوره انتخاب شوراهاي دانش آموزي در سال جهش تولید  آزموني بسيار موفق از الگوي مشاركت اجتماعي و سياسي كاملا آزاد اما متعهد به مباني نظام تعليم و تربيت اسلامي است. 

فرزندان عزیزم ، دانش آموزان گرامی : تحقق اهداف آموزش و پرورش ، بدون مشاركت و اراده شما آينده سازان میسر نیست و اكنون از داشتن فرزندان لايق و توانمندي چون شما به خود مي بالیم  كه با مسئوليت پذيري ، مشاركت جويي ، كسب مهارتهاي اجتماعي ، فراهم نمودن زمينه مساعد  براي تبادل تجربه، گفتگو و نقد سازنده ، تعامل فكر و انديشه ، تفاهم و همدلي و برقراري ارتباط صحيح و دو سويه با مسئولان مدرسه در پيشبرد اهداف عاليه گام بر مي داريد. در حالی که جامعه بخاطر مشکل ویروس منحوس کرونا در رنج و سختی به سر می برد و امکان حضور شما عزیزان در سطح مدرسه فراهم نیست، از شما انتظار دارم با شرکت در انتخابات شورای دانش آموزی بار دیگر در عرصه فعالیت های اجتماعی و سیاسی و تصمیم سازی و تصمیم گیری برنامه های آموزشگاه خود مشاركت فعال داشته باشيد.

از مديران ، مربيان و معلمان عزيز نيز انتظار می رود در تمامي مراحل انتخابات و تشكيل انجمن ها ، مشاركت همه جانبه و با نشاط دانش آموزان  را مانند هميشه مورد توجه جدي قرار دهند و زمينه تكريم عملي  دانش آموزان را فراهم نموده و برای محور قرار دادن بسته تحولی هر دانش آموز یک نقش اجتماعی، اهتمام لازم و جدی مبذول دارند.

اميد آنكه با ياري پروردگار متعال، در سایه رهبری رهبر فرزانه انقلاب اسلامي (مدظله العالي ) از رهگذر ميراث گرانباري كه در اختیار فرزندان این مرز و بوم است، همچنان در مسير اعتدال و شكوفايي  گام بردارید.

توفيق روز افزون همه شما عزیزان را از خداوند منان آرزومندم.

                                                                                        عباسعلی دانافر

                                               مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد