نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد به مناسبت فرارسیدن یوم ا... 22 بهمن

پیام مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد به مناسبت فرارسیدن یوم ا... 22 بهمن مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد به مناسبت فرارسیدن یوم ا... 22 بهمن پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد متن پیام بدین شرح است:

بهمن با ترنم بهاری و شمیم عطرآگین انقلاب ، یادآور خاطرات همدلی و رشادت ملتی است که با تاسی از قیام عاشورا و انقلاب سرخ حسینی جان در کف اخلاص نهاد و حماسه ای ماندگار را در تاریخ سرافراز کشورمان به یادگار گذاشت و بر ده ها قرن حکومت مستبدان و ستمگران پایان بخشید.

انقلابی که از سال 42 با تدبیر ، درایت ، رهبری و هدایت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت و با همراهی فرزندان انقلابی ایران ادامه یافت و در بهمن 57 به ثمر نشست و همه ایرانیان را از برکات معنوی و آثار الهی و ملکوتی آن بهره مند ساخت .

بی شک  فجرآفرینان و وارثان این قیام الهی و مردمی تحت رهبری های خردمندانه حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی) برای حفظ و تداوم دستاوردهای امام (ره ) و انقلاب اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

اینک در آستانه چهل و چهارمین  بهار آزادی ، فرهنگیان و دانش اموزان استان یزد همگام با سایر اقشار ملت سرافراز ایران اسلامی، ضمن تکریم و نکوداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) ،شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی و با تبعیت از منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)در آیین های چهل و چهارمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با شکوه هرچه تمام تر شرکت می کنند و با حضوری منسجم و یکپارچه و برخواسته از بصیرت ، بینش و معرفت دینی انزجار خود را از اقدامات و توطئه های اخیر قدرت های استکباری دنیا اعلام می دارند.

 

                                                               محمد کاظم رحیمی نژاد

                                                       مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد