نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام قدردانی ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ به ‌پاس حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله 13 آبان

پیام قدردانی ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ به ‌پاس حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله 13 آبان"محمد کمالی " ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ با صدور پیامی از حضور گسترده، حماسی و دشمن شکن مردم این منطقه در راهپیمایی یوم الله 13 آبان قدردانی کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ ، در متن این پیام آمده است:

« خداوند متعال را سپاسگزاریم که بار دیگر، شاهد حضور گسترده و حماسی ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه مردم ولایتمدار و متدین زارچ در راهپیمائی یوم الله 13 آبان بودیم.

این حماسه بزرگ که با وحدت، بصیرت، همدلی و همزبانی اقشار مختلف مردم رقم خورد، ثابت کرد که ملت ایران حافظ دستاوردهای انقلاب به عنوان میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) است و نسبت به رهنمودهای مقام معظم رهبری و ولایت فقیه نیز اعتقاد راسخ دارند و به آن وفادارند.

مردم فهیم و انقلابی  شهید پرور و ولایتمدار زارچ بار دیگر با حضور پرشور و دشمن شکن خود در اجتماع عظیم یوم الله 13 آبان ، نشان دادند که دوستدار معمار کبیر انقلاب، مقام معظم رهبری، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند.

مردان و زنان که با حضور توصیف نشدنی خود با روحیه ای انقلابی و غروری ایرانی و مشتان  گره کرده دشمنی خود را بار دیگر به دشمنان اسلام و انقلاب یادآوری کردند و با حضور صف به صف خود ثابت کردند که حامی نظام و انقلاب هستند.

اینجانب به سهم خود از عموم مردم فهیم و شریف منطقه زارچ ،مسئولین منطقه،فرهنگیان،دانش آموزان، جانبازان، ایثارگران و بسیجیان که با حضور حماسی، وحدت آفرین و هوشیارانه خود در اجتماع گسترده و غرورآفرین  یوم الله 13 آبان شرکت کردند، تشکر و قدردانی می نمايم».