نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام ریاست اداره به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

پیام ریاست اداره به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ در پیامی 26 مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان به کشور را تبریک گفت.

متن پیام "حسین صفری" به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

بیست و ششم مرداد ماه یادآور بازگشت غرورآفرین مردان و زنان آزاده‏ ای است که پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه و دوری از عزیزان ، به شرف افتخار آزادگی نائل آمدند که صبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت بسیار مایه افتخار است.

قفس تنگ اسارت نه تنها کبوتران ایثار و رشادت را از پای نیانداخت، بلکه آنان را آبدیده و سفیران سربلند ایران اسلامی نمود تا صدای آزادگی و آزادیخواهی و مبارزه با ظلم و سرسپردگی را از همان سیاه چال های بعثی به گوش جهانیان برسانند .

خاطره از دست دادن همسنگران و هم رزمانشان در جبهه ها و شنکنجه های تمام نشدنی بعثی های جنایتکار هیچ گاه آرمانشان را تزلزلی نبخشید و غنیمت و فرصتی شد تا امروز شاهد آزادی، امنیت و سربلندی و افتخار ایران اسلامی باشیم

آزادگان بهترین سرمایه برای ادامه آرمان‌ها و اهداف امام راحل و شهیدان والامقام هستند . با کمال افتخار ، سالروز ورود آزادگانی که با گام نهادن در خاک میهن اسلامی ، چشمان منتظر و قلب های عاشق را غرق در شادی نمودند گرامی می داریم و سلامتی ، موفقیت و توفیق روزافزون این گرانمایگان را آرزومندیم.