نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام ریاست اداره به مناسبت روز زن

پیام ریاست اداره به مناسبت روز زن


پیام ریاست اداره به مناسبت روز زن

ایام تعطیلات عید نورز در سال 95 مزین به روز خجسته میلاد حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن می باشد.11 فروردین ماه  که روز مادر نیز نامیده شده است فرصتی است برای تبریک و هدیه دادن به مادران و بانوان مسلمان

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ  کمالی ریاست اداره به مناسبت روز زن پیامی بدین شرح منتشر کرد .  

«بهار و نوروز ٩٥ با تدبیر هوشمندانه رهبر فرزانه‌ی انقلاب به نام سال" اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" آغاز شد و چه خوش یمن سالی است که بهارش با حضور نفیسه خاندان وحی جلوه‌ای از جمال خداوند در عالم هستی همراه شده است.

آغاز هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، یادآور جایگاه رفیع و والای زن در تفکر الهی و آیینه انقلاب اسلامی و شکوه و عظمت زنان فرهیخته‌ای است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین  ، زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به تصویر کشیده‌اند.

امروز، روز مادرانی که در دامان پر مهر خودشان فرزندانی را تربیت می کنند که نقش آفرینی آنان در عرصه های مختلف مایه مباهات است.

بانوان شاغل و بازنشسته آموزش و پرورش الگوی مهربانی در جامعه را حول محور فضیلت های حضرت زهرا(س) گسترش می دهند تا این موهبت الهی در زندگی اجتماعی خانواده‌ها جاری و ساری شود. زیرا تنها مسیر صحیح زندگی انسان‌ها؛ مسیر انسان‌ساز مکتب نبوی، علوی و فاطمی است.

سند تحول و بنیادین آموزش و پرورش  که به عنوان نقشه ی راه در فرآیند آموزش و پرورش  ‌تاکید دارد و بخش بزرگی از اهداف مان به اجرای برنامه ها و اقدامات تحولی به موضوع زن و خانواده معطوف است.

اینجانب؛ ضمن تبریک روز زن به تمامی بانوان ایران اسلامی به ویژه همکاران فرهیخته در آموزش و پرورش بویژه آموزش و پرورش منطقه زارچ ، عزم و تلاش صادقانه آنان را ارج نهاده، حضوری پر ثمر و ایامی پر خیر و برکت برای یکایک شان از ساحت حضرت یار مسألت می نمایم.»

محمد کمالی

11/1/1395