نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تسلیت مدیر کل آموزش و پرورش در پی درگذشت فرهنگی فداکار مرحومه مغفوره ملیحه اقبالی

پیام تسلیت مدیر کل آموزش و پرورش در پی درگذشت فرهنگی فداکار مرحومه مغفوره ملیحه اقبالی


مدیر کل آموزش و پرورش در پی درگذشت فرهنگی فداکار مرحومه غفوره ملیحه اقبالی پیامی صادر کرد

بسم الله اارحمن الرحیم  
کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و اکرام   ضایعه درگذشت همکار گرامی ،فرهنگی فرهیخته ،مرحومه مغفوره ملیحه اقبالی را از صمیم قلب به خانواده محترم ،همکاران بزرگوار ،دوستان و آشنایان ایشان تسلیت عرض می کنم.
بی شک زندگی و تنفس در فضایی که مشحون از عطر خوش خدمت به آینده سازان این مرز و بوم است و حضور در جایگاهی که مفتخر به تعلیم و تربیت نسل های مختلف ایران اسلامی است انسانی را می سازد که چون شمعی روشن از زندگی خود بگذرد تا چراغی باشد برای روشنایی راه و هدایت همنوعان ! از این رو چندان دور از ذهن نخواهد بود چنین افرادی پس از ترک دنیای مادی همچنان بر همین صراط باقی بمانند . چه اینکه خانواده محترم این همکار فقید با اهدای اعضای وی ،در اقدامی خداپسندانه در مسیر حفظ زندگی انسانها قدم برداشته و فرصتی دوباره برای زیستن،که نوید بخش ضرب آهنگ خوش زندگی به بیماران و خانواده های آنان میگرددو امید به فردایی بهتر را در وجود آنها بارور میسازد فراهم کردند.
اینجانب به رسم ادب ، مجددا این ضایعه را به جامعه فرهنگیان تسلیت عرض کرده ،از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و بردباری مسألت دارم.