نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیرآموزش و پرورش زارچ به مناسبت نیمه شعبان، سالروز میلاد مسعود حضرت صاحب الامر(عج)

پیام تبریک مدیرآموزش و پرورش زارچ به مناسبت نیمه شعبان، سالروز میلاد مسعود حضرت صاحب الامر(عج)مدیرآموزش و پرورش زارچ  به مناسبت نیمه شعبان، سالروز میلاد مسعود حضرت صاحب الامر(عج)پیام تبریک صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم ا... الرحمن الرحیم.

بقیه ا... خیر لکم ان کنتم مومنین. (سوره هود آیه 86)

 رهبر معظم انقلاب:

« روز نیمه‌ی شعبان روز امید است. انتظار در درجه اول، انتظار استقرار عدالت است. این امید، مخصوص شیعیان یا حتّی مخصوص امّت مسلمان هم نیست بلکه  تقریباً مورد اتّفاق همه‌ی ادیانی است که در عالم سراغ داریم»   

عاقبت روی نهان تو عیان خواهد شد.

عالم پیر به یکبـاره جوان خواهد شد.

"مهدیه" اسمِ مکان است ولی می دانیم

روزگاری برسد اسمِ "زمان" خواهد شد.

در تقویم انتظار، همه فصل ها از عطر بهاری مهدی (عج) متبرّک است. نیمه شعبان، آفتابی ترین روز خلقت است. روزی است که درخشان ترین ستاره در تقویم الهی خود نمایی می کند. روزی است که زیستن و شکفتن های ابدی آغاز می شود.

ما معتقدیم، نوروز منتظران روزی است که از نیمه شعبان آغاز می شود و بهار، همه طراوتش را مدیون یک گل است: آنهم گل زیبای نرگس.

 پس حال که در آستانه ی بهار طبیعت هم قرار گرفته ایم  و خانه تکانی، رسم قدیمی همه منتظران بهار است، بهارِ مهدی(عج) زودتر از راه می رسد و می طلبد، خانه تکانی دل ها را فراموش نکنیم.

اینجانب میلاد حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه را به فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان زارچ  و تمام منتظران آن حضرت تبریک عرض نموده، امیدوارم که هرچه زودتر چشمان نسل بشریت به جمال دلربایش منوّر گردد.

                                                                  حسین صفری

                                                    مدیرآموزش و پرورش شهرستان زارچ