نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک ریاست اداره به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن

پیام تبریک ریاست اداره به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن


ریاست آموزش و پرورش منطقه زارچ در پیامی ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش زارچ، متن پیام "حسین صفری" به شرح زیر است:

در بیان اثبات بزرگی و منزلت زن مسلمان ایرانی همین بس که زادروز خجسته ی گوهر هستی، یاس نبی، حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان روز زن نامگذاری شده است. بی شک شخصیت و جایگاه بی بدیلی که زنان و مادران در جامعه ایران دارند با هیچ جامعه دیگری قابل قیاس نیست. زن مسلمان ایرانی در پیروی از بزرگ بانوی دو عالم، الگو و تصویری جامع از همسر بودن و مادر بودن را متجلی کرده و در عین حال دوشادوش مردان، رسالت اجتماعی خویش را به منصه ظهور می رساند. بیست و سوم جمادی‌الثانی سالروز ولادت حضرت فاطمه‌الزهرا (س)، تلفیق گرانبهایی از تجلی نور نبوی و تلالو درخشان ولایت و تابندگی امامت است که تاسی به آن حضرت و سلاله مطهر ایشان زمینه حرکت در مسیر پاک هدایت را رقم خواهد زد.

چنین روز پربرکتی با ولادت فرزندی از سلاله پاک دخت نبی مکرم اسلام مقارن شده است؛ امام خمینی (ره) که با احیا اسلام ناب محمدی(ص) انقلابی را به ثمر رساند که ندای آن امروز لرزه براندام مستکبران جهان انداخته و امتداد مسیر آن از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، زمینه‌ساز بیداری اسلامی در جهان شده است.

 به امید توفیق و عزت و سربلندی هر چه بیشتر بانوان کشورم، روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و میلاد حضرت امام خمینی(ره)، روز مادر و گرامیداشت مقام و منزلت زن را به تمامی همسران شایسته و مادران دلسوز به ویژه همسران و مادران معزز شهدا و ایثارگران و بانوان فرهنگی تبریک می گویم.