نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ به مناسبت هفته نهضت سوادآموزی

پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ به مناسبت هفته نهضت سوادآموزیرئیس اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ با صدور پیامی سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی را به تلاشگران و دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفت‏، متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام خداوند قلم، قلمی که هم او در کتابش بدان قسم یاد کرد. او که خداوند جن و انس و ملائک است و دیگر موجودات و از این میان تنها انسان است که می تواند به کمال و سعادت برسد، پرده های ظلمت و تاریکی دنیای جهل را بدرد و به روشنایی معرفت برسد. این پریدن ورسیدن، بدون داشتن بال علم و دانش میسر نخواهد بود.

دست اندرکاران و معلمان دلسوز این سازمان در سالیان گذشته علی رغم سختی ها و کمبودها، با همت و دلسوزی و تلاش های ارزشمند و مستمر خود، کارکردها و اقدامات شایسته ای برای گسترش سواد آموزی، جلب مشارکت همگانی و توسعه فرهنگی در تمام شهر ها و روستاهای کشور انجام داده اند و نتایج این زحمات ارزنده در منطقه زارچ نیز کاملاً مشهود بوده و قابل تقدیر ویژه می باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی، سربلندی و توفیق روزافزون تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

                                                                                  حسین صفری

                                                                     رئیس آموزش و پرورش منطقه زارچ