نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزشبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در پیامی این هفته را تبریک گفت.

در این پیام تبریک آمده است: ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد.ورزش رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.اثرات مثبت ورزش نه تنها بر سلامت جسم، که بر روح و روان نیز به اثبات رسیده و با روحیه بالا و اندیشه قوی است که می توان بر انواع مشکلات و ناملایمات زندگی فائق آمد در این صورت، ورزش را نیز باید محور و زیربنای سالم سازی جامعه و پایدارترین ابزار برای مقابله با بروز انواع انحرافات و آسیب های اخلاقی و اجتماعی قلمداد کرد.

26مهر تا دوم آبان به عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش، نامگذاری شده است. این هفته فرصت ارزشمندی برای آشنایی بیشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین اهمیت و آثار آن در ابعاد فردی و اجتماعی است

فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به عموم ورزشکاران، به ویژه فرهنگیان، معلمین تربیت بدنی و دانش آموزان منطقه زارچ و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش منطقه سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نمایم.

                                                                   حسین صفری

                                                           رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ