نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ به مناسبت فرارسیدن ۵ آذر روز بسیج مستضعفان و پیروزی مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز دربازی‌های جام جهانی 2022

پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ به مناسبت فرارسیدن ۵ آذر روز بسیج مستضعفان و پیروزی مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز دربازی‌های جام جهانی 2022به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ متن پیام بدین شرح است:

بسیج عطری آسمانی دارد و پایگاهی برای مُشت‏های گره شده است ، بسیج حنجره‏ ای است سوزان برای سرودن حماسه‏ های سترگ و خورشیدی است تابناک برای شب‏های سرد و تاریک،بسیج سپاهی است مسلّح  ومجهز به ایمان و عشق و ریسمانی است برای بالا رفتن از پله های آسمانی ،بسیج فریاد تکبیرها  و میعادگاهی است برای کبوتران خونین بالی که دلهایشان برای پرواز در اوج می‏ تپد.شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام راحل (ره) نقش تعیین کننده دارد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، 5 آذر سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص حوزه مقاومت بسیج روح الله زارچ، فرهنگیان و دانش آموزان بسیجی تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و تداوم توفیق را مسئلت می نمایم .

ودر پایان پیروزی مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز دربازی‌های جام جهانی را تبریک می‌گویم. این پیروزی عزتمندانه و امید آفرین موجب شادی و افتخار ملت ایران شد. تداوم درخشش تیم ملی را در مسابقات پیش رو امید داریم.»

                                                                               حسین صفری

                                                                       رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ