نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ‌ به مناسبت افتخار آفرینی دانش آموزان در کنکور سراسری سال 1401

پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ‌ به مناسبت افتخار آفرینی دانش آموزان در کنکور سراسری سال 1401به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، متن پیام تبریک بدین شرح می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

دانش آموزان گرامی سرکارخانم"مهدیه السادات اکبری" از دبیرستان بنت الهدی با کسب رتبه267 در رشته علوم تجربی و "ابوالفضل دهقانی اشکذری" از دبیرستان نمونه علی بن ابیطالب با کسب رتبه 279 در رشته علوم تجربی، خبر افتخار آفرین شما در  کنکور سراسری 1401 موجب مسرت و سربلندی جامعه فرهنگیان و عموم مردم منطقه زارچ گردید، بی شک احراز این رتبه ها نشانگر عنایت الهی،زحمات بی شائبه معلمان گرامی، و خانواده محترمتان و خودتان بوده است.

خدا را شکر تاریخ علمی این منطقه صفحات زرین کم ندارد و از دیرباز نام دانش آموزان و دانشجویان نخبه منطقه زارچ بر پیشانی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی نقش بسته است. یقین داریم با ایجاد فرصت های علمی و آموزشی در آینده، شاهد درخشش و موفقیت های بیشتر برای بسیاری از دانش آموزان این منطقه خواهیم بود.

اینجانب ضمن ابراز خرسندی از این رویداد علمی مبارک و به عنوان فرد کوچکی از جامعه فرهنگیان منطقه زارچ، کسب این موفقیت ارزشمند را به ‌شما و خانواده محترمتان  تبریک و شادباش عرض می نمایم.

                                                                       حسین صفری

                                                            رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ