نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال جاری

پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال جاری 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ، پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور عرشیان "بخشدار"،"حسین صفری"رئیس آموزش و پرورش و سایر اعضاء در محل آموزش و پرورش زارچ برگزار شد.
در این جلسه "حسین صفری" ضمن عرض خیرمقدم خدمت اعضای جدید شورا "دکتر محبوبه باقرپور" رئیس مرکز بهداشت و درمانی زارچ ،"حامد کلانتری" رئیس شورای اسلامی شهر زارچ  و تسلیت  فرا رسیدن ایام اربعین حسینی سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)،از کلیه مسئولین و کسانی که در پروژه مهر و بازگشایی مدارس ایفای نقش داشتند تقدیر و تشکر کرد و بیان کرد:برای اینکه بتوانیم دانش آموزان را مطابق با اصول تعلیم و تربیت اسلامی پرورش دهیم باید تمام مردم و نهادها
با آموزش و پرورش همکاری و مساعدت داشته باشند.

و در خصوص اهمیت و نقش مشارکتهای مردمی در مدارس تاکید نمود که عوامل زیادی در رشد و پرورش دانش آموزان از جمله فضا،امکانات، تجهیزات و... تاثیر گذار است .


عرشیان بخشدار و رئیس شورا در خصوص موضوع جلسه اظهار داشت: باید با مراجعه به تحقیقات علمی و پژوهشی  و منابع متعدد، در زمینه روشهای جذب خیرین و مشارکت آنان را فراهم نمود و با فرهنگ سازی و استفاده از جلسات انجمن اولیا و مربیان کارها و اقدامات بسیار خوبی انجام داد تا فرزندان این سرزمین به رشد و بالندگی و اعتماد به نفس مطلوب برسند.