نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هم اندیشی دانشگاه پیام نور و اداره آموزش و پرورش زارچ

هم اندیشی دانشگاه پیام نور و اداره آموزش و پرورش زارچبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،نشست هم اندیشی دانشگاه پیام نور و آموزش و پرورش زارچ با حضور"جواد رمضانی" رئیس دانشگاه،"حسین صفری" رئیس اداره  و معاونین آموزش و پرورش در محل دانشگاه پیام نور برگزار شد.

در این بازدید راهکارهای تعامل ،جذب دانشجو، استفاده از ظرفیت های دو طرف و همکاری بین دانشگاه و آموزش و پرورش مورد بررسی و تبادل نظر قرارگرفت.

 رئیس دانشگاه پیام نور در این نشست گفت: در برگزاری همایش ها و سمینارهای علمی از جمله برگزاری کارگاه کامپیوتر  و برنامه های دیگر با آموزش و پرورش همکاری داشته و امیدواریم این همکاری ها در سطح بیشتر و بالاتری ادامه یابد تا دانشگاه و آموزش و پرورش بتوانند از ظرفیت های موجود در پیشبرد اهداف علمی آموزشی یکدیگر بهره مند گردند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ نیز در این دیدار با استقبال از پیشنهاد دانشگاه در خصوص ارتقاء سطح همکاریها گفت: می توان مانند دیگر مراکز علمی آموزشی در قالب تفاهم نامه، همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی فی مابین را ارتقا داد و این امر هم به نفع دو طرف خواهد بود و هم برای ارتقاء و پویایی بیشتر سطح علمی منطقه و شهرستان مفید است.