نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش معاونین پرورشی مناطق 14 گانه آموزش و پرورش استان یزد

همایش معاونین پرورشی مناطق 14 گانه آموزش و پرورش استان یزد


زارچ ، میزبان همایش معاونین پرورشی مناطق استان

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، نشست معاونین پرورشی مناطق 14 گانه آموزش و پرورش استان یزد با حضور "علی سرداری" معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش یزد ،روسای ادارات معاونت پرورشی اداره کل و ریاست آموزش و پرورش زارچ بعدالظهر چهارشنبه 25مهرماه به میزبانی زارچ برگزار شد.

صفری رئیس آموزش و پرورش زارچ در ابتدای این نشست و پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید،  ضمن تقدیر از معاونت پرورشی اداره کل و خیر مقدم به حاضرین هدف از آموزش و پرورش را ارتقاء علمی و تربیتی بهترین نسل جامعه یعنی دانش آموزان دانست، و با اشاره به مشکلات و کمبود های حوزه پرورشی و تربیت بدنی ابراز امیدواری کرد بتوانیم با همدلی، همراهی و پشتکار مشکلات پیش رو را رفع نمائیم.

در ادامه معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تسلیت ایام عزاداری حضرت رقیه و ایام اربعین خدمت معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق چهارده گانه استان خیر مقدم عرض نموده و از میزبانی این گردهمائی توسط آموزش و پرورش زارچ تقدیر نمود.

سرداری همچنین در خصوص اصول مدیریت اسلامی به آیاتی از کلام الله مجید اشاره و 5 نکته مدیریتی را با توجه به این آیات بیان نمود.

در ادامه این نشست در خصوص مسائل و مشکلات حوزه پرورشی و برنامه های این حوزه در سال تحصیلی پیش رو بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در ارتباط تلفنی با حوزه پرورشی وزارت آموزش و پرورش مشکلات مناطق در این حوزه بیان راهنمایی های لازم دریافت گردید.

حضور در کمپ کویر نوردی دانش آموزی واقع در چرخاب زارچ و آشنایی با ظرفیت های منطقه، رصد ستارگان و اقامه نماز مغرب و عشاء از دیگر برنامه های این نشست بود.