نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش تقدیر از دانش آموزان ورودی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان ، نمونه دولتی و تورنی تیم منطقه زارچ

همایش تقدیر از دانش آموزان ورودی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان ، نمونه دولتی و تورنی تیم منطقه زارچبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، همایش تقدیر از دانش آموزان ورودی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان ، نمونه دولتی و تورنی تیم ریاضی منطقه زارچ با حضور رادمنش معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،ابراهیمی رئیس اداره تکنولوژی و گروه های آموزش ابتدایی اداره کل، کمالی ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ و دیگر مسئولین منطقه و دانش آموزان،مدیران و معلمان در محل سالن شهدای دانش آموز اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار گردید.

کمالی ریاست اداره آموزش و پرروش زارچ، ضمن خوش آمد گویی به همه مدعوین موفقیت دانش آموزان زارچی در آزمون های ورودی مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان را به خانواده، معلمین و مدیران این دانش آموزان تبریک گفت.

رادمنش معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش نیز ضمن تبریک این موفقیت، از زحمات اولیاء، معلمان، مدیران ،مدیریت و کارکنان آموزش و پرورش تقدیر و تشکر نمود.

اجرای سرود توسط دانش آموزان دبستان شهیدصمدی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

در پایان از 52 نفر از دانش آموزان منطقه به پاس موفقیت در آزمون مدارس نمونه دولتی،5 نفر ورودی مدارس استعدادهای درخشان و 30نفر از برگزیدگان مرحله استانی تورنی ریاضی با اهدا لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.