نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هفته نیروی انتظامی

هفته نیروی انتظامی


نیروی انتظامی امین مردم و ضامن امنیت اجتماعی پایدار است.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، امام جمعه منطقه حجت الاسلام "سید محمود روحانی طباطبایی"، "حسین صفری" ریاست آموزش و پرورش، شهردار منطقه"رضایی"، اعضای شورای اسلامی و کارشناس حراست اداره آموزش و پرورش با حضور در فرماندهی انتظامی منطقه از زحمات و خدمات ارزنده فرماندهی و نیروهای  انتظامی زارچ به دلیل ایجاد امنیت و آسایش در سطح شهر تقدیر و تشکر نمودند.

امام جمعه "روحانی طباطبایی"بیان داشت:روز 13 مهر ماه روزی است که به نیروی انتظامی اختصاص پیدا کرده و شما در مقابل امنیتی که برای مردم فراهم میکنید اجر و پاداش والایی نزد خداوند دارید همان طور که مقام معظم رهبری خامنه ای (مدظله العالی)فرمودند کسانی که در نیروی انتظامی خدمت میکنند مجاهدان فی سبیل الله هستند .

وی افزود:امنیت یک مقوله چند بعدی است که یکی از با اهمیت ترین ابعادش عزیزان نیروی انتظامی برقرار میکنند

"حسین صفری" در این مراسم با تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از زحمات تلاشگران نیروی انتظامی که در راه تامین امنیت ونظم در جامعه تلاش میکنند گفت:لازمه توسعه، وجود امنیت در جامعه است و امنیت زمانی در جامعه وجود خواهد داشت که هرکس به حق و حقوق دیگران احترام بگذارد و اخلاق در جامعه حاکم باشد تا شاهد جامعه ای امن باشیم .

گفتنی است شعار هفته بزرگداشت نیروی انتظامی سال 98؛ «پلیس هوشمند، امین مردم» از جمعه 13مهر آغاز شده و تا پنجشنبه 19مهرماه ادامه خواهد داشت.

همچنین در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر از زحمات پرسنل خدوم نیروی انتظامی تجلیل به عمل آمد.