نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هشتمین و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ برگزار شد

هشتمین و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ برگزار شد


هشتمین و نهمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در سال جاری با حضور امام جمعه،بخشدار،شهردار،رئیس شورای شهر،رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و دیگر اعضا ی در سالن کنفرانس اداره برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،"حسین صفری" رئیس اداره ضمن تبریک انتصاب بخشدار جدید و رئیس شورای آموزش و پرورش زارچ ، تبریک روز مهندس و تبریک ویژه  به جهت کسب رتبه برتر شوراهای منطقه در استان پیرامونی از مسائل موضوعات جلسه را بیان نمود.

رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ در خصوص بزرگداشت مقام معلم گفت:اهمیت دادن به مقام بزرگداشت معلم باید مثل هفته دفاع مقدس درکل ایام سال اجرایی شود.

"صفری" بیان داشت معلمین در سه گروه شاغل،بازنشسته و متوفی هستند که در روزهای خاص با همکاری و مشارکت مسئولین و ارگان های منطقه از آنهاتجلیل و قدردانی شود.

وی درخصوص تکمیل میدان معلم،تجلیل از معلمین با حضور مسئولین و اصناف مختلف،احداث بوستان و مدرسه به نام معلم در سطح شهر و روستا ،راه اندازی رادیو معلم و تشکیل کارگروه حفظ آثار معلمین مطالبی را بیان کرد.

درادامه فرارسیدن هفته تربیت را تبریک و گفت: باید به این موضوع در کلیه ادارات و ارگان ها اهمیت خاصی  نشان داده شود.

 حجه الاسلام روحانی طباطبایی امام جمعه محترم زارچ ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدا خصوصاً شهدای دانش آموز و"رجبعلی صمدی"تنها معلم شهید منطقه ابراز امیدواری کرد و گفت: انشالله هرچه بیشتر قدردان زحمات و تلاشهای معلمین باشیم و معلمین به عنوان پدران معنوی دانش آموزان بدانیم.

وی در ادامه اظهار داشت: معلمین باید از هر نظر در جامعه اسوه و نمونه باشند و خصوصات بارز خود از جمله اخلاص ، حسن خلق ، فروتنی ، همت عالی ، عفت و عزت نفس ، احساس مسئولیت ، فراهم نمودن و ایجاد زمینه های رشد و شکوفایی و تشخیص استعداد های دانش آموزان تقویت نمایند ، همچنین حکومت و مسئولین نیز وظیفه دارند تا به مشکلات و نیازهای معلمین رسیدگی نمایند تا آنها دغدغه و نیازی نداشته باشند.

 "مرتضی زیباییان"بخشدار زارچ و رئیس شورای آموزش و پرورش ضمن عرض تشکر و خسته نباشید خدمت کلیه اعضاء و مدعوین گرامی و تبریک روز مهندس خدمت همه مهندسین بزرگوار ، در خصوص اهمیت و یزرگداشت مقام معلم خاطر نشان کرد و گفت: باید با حضور اعضای شورا و مسئولین منطقه هر 15 روز یک بار از منزل فرهنگیان بزرگوار بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قراربگیریم .

 بخشدار زارچ سپس در خصوص برگزاری برنامه ها و مراسم های مختلف گفت: حتماً باید از پتانسیل و نیروهای مردمی،نیروهای جوان انقلابی و با استفاده از توان معلمین گرامی و دانش آموزان عزیز تصدی گری دولت را در برخی از مسائل تربیتی کم نماییم .

در پایان هر کدام از اعضاء در خصوص موضوعات جلسه مطالب و راهکارهای لازم را ارائه نمودند.