نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ برگزار شد

هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ برگزار شد 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش در سال جاری به مناسبت «هفته شورای آموزش و پرورش»با حضورامام جمعه،بخشدار،رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ،شهردار، رئیس شورای شهر اسلامی و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات بخشداری زارچ برگزار شد.

امام جمعه زارچ با اشاره به آیه 38 سوره شورا گفت:بحث مشورت در اسلام مورد تاکید قرار گرفته و شوراهای آموزش و پرورش در این راستا ایجاد شده که می تواند با توجه به ترکیب آن اقدامات موثری برای آموزش و پرورش داشته باشد.

"سید محمود روحانی طباطبایی" در ادامه استفاده از طلاب و روحانیون در کارهای فرهنگی مدارس تاکید کرد و خاطر نشان کرد:دانش آموزان باید با آداب و رسوم منطقه خود آشنایی بیشتری پیدا کنند.

بخشدار زارچ ضمن تبریک هفته شورای آموزش و پرورش و تقدیر و تشکر از کسانی که در طول یکسال  گذشته با شورای آموزش و پرورش همکاری داشته اند گفت: منطقه زارچ در جذب خیرین مدرسه ساز رتبه های برتر استان دارد و ان شاالله با کمک وهمکاری  همه مسئولین به اهداف عالی آموزش و پرورش برسیم.

 "عرشیان" رئیس شورای آموزش و پرورش در ادامه از اعضای شورای آموزش و پرورش با اهداء لوح تقدیر و هدایای تجلیل بعمل آورد.

در ادامه رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ عملکرد یکساله شورای آموزش و پرورش را برای اعضاء بیان نمود.

"حسین صفری" اظهار داشت: موضوعات شورا، پیرامون مسائل آموزشی و پرورشی در جهت ارتقاء علمی دانش آموزان بوده  و بالغ بر 30 مورد موضوعات مختلف از جمله ایجاد اردوگاه دانش آموزی، بررسی پروژه های نیمه تمام،جذب خیرین در مورد فضا های تخریبی آموزشی، تقدیر و تشکر از خیرین،ایجاد طرح درآمد پایدار، گرامیداشت مقام معلم،طرح سنجش سلامت همکاران فرهنگی، دانش آموزان و کلیه کارمندان منطقه، نامگذاری دو میدان به نامهای ( معلم ودانش آموز)، استقبال و اسکان میهمانان نوروزی،بحث اوقات فراغت دانش آموزان داخل منطقه انجام شد. و حدود 95/ آنها اجرایی وتحقق یافته است.