نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ برگزار شد

هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ برگزار شدبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با حضور اکثریت اعضا در محل اتاق ریاست اداره برگزار گردید.

در ابتدای نشست و پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "حسین صفری" ریاست اداره و دبیر شورا، در خصوص روند پیگیری مصوبات جلسه قبلی شورا گزارشی ارائه و همچنین موضوعات جلسه هشتم شورا را شامل "نامگذاری دو میدان به نام معلم و دانش آموز" ، "تعیین تکلیف زمین مجاور آموزشگاه خاندان سلمان"، " راه اندازی فروشگاه فرهنگیان" و "بررسی اختصاص زمین جهت مدارس غیرانتفاعی"  بیان نمود.

صفری همچنین از زحمات خانم " صادقی " نماینده مدیران متوسطه اول بابت تشکیل کارگروه بانوان و جذب خیرین و مشارکتهای مردمی تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه "حجت الاسلام روحانی طباطبائی" امام جمعه منطقه ضمن بیان نظرات خود در رابطه با موضوعات جلسه بر همکاری هرچه بیشتر با خیرین مدرسه ساز تاکید نمود.

در ادامه آقایان ابوترابی نماینده انجمن اولیاء و مربیان، رضائی شهردار زارچ،آبافت رئیس شورای شهر، رحیمی نماینده مدیران متوسطه دوم و داراب نماینده انجمن به بیان نظرات و دیدگاه های خود در رابطه با موضوعات این نشست پرداختند.

در پایان "علیرضاعرشیان" بخشدار زارچ و رئیس شورای آموزش و پرورش، ضمن جمع بندی مطالب مطرح شده، در رابطه با موضوع نامگذاری میدان به نام معلم و دانش آموز قول مساعد داد؛ و همچنین در رابطه با زمین مجاور آموزشگاه خاندان سلمان خواستار پیگیری اداره حقوقی آموزش و پرورش از طریق مراجع قانونی شد.