نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس زارچ

نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس زارچبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ ، همزمان با چهل و چهارمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز «ورود امام خمینی(ره) به کشور در سال ۵۷» زنگ انقلاب به صورت نمادین همزمان  با سراسر کشور در دبستان شهید میرزا  کاظم دهستانی؛ با حضورامام جمعه ، بخشدار،شهردار،رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و سایر مسئولین ادارات و دانش آموزان این آموزشگاه طنین‌انداز شد.

در این مراسم حجت الاسلام طباطبایی نماینده  ولی فقیه در منطقه زارچ با اشاره به اینکه این انقلاب راحت به دست نیامده است، گفت: شما دانش آموزان باید ادامه دهنده راه انقلاب باشید.

وی همچنین با تاکید بر لزوم حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران گفت: حفظ حجاب، کسب علم، آینده نگری و اخلاق مداری از وظایف جامعه به خصوص دانش آموزان می باشد.

درادامه حسین صفری رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ ازبرگزار کنندگان این مراسم تقدیر و تشکر نمود و  افزود: وظیفه آموزش و پرورش این است که تاثیر انقلاب اسلامی و رشادت‌های شهدای انقلاب و دفاع مقدس را برای نسل جوان و دانش آموز بیان کند. ودانش آموزان با حفظ حجاب و کسب علم درخت اسلام و انقلاب راهر سال تنومند سازند.

در پایان با حضور  بر سر مزار قبور شهدا ی مهدیه سرچشمه و گلزار شهدای زارچ با قرائت فاتحه و نثار گل ادای احترام نمودند.