نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نهمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در هفته شوراهای آموزش و پرورش برگزار شد

نهمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در هفته شوراهای آموزش و پرورش برگزار شدبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، نهمین نشست شورای آموزش و پرورش زارچ در هفته شوراهای آموزش و پرورش با حضور اکثریت اعضا و خیر مدرسه ساز "حاج حسین بابایی" در محل بخشداری زارچ برگزار گردید.

در ابتدای نشست و پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "حسین صفری" ریاست آموزش و پرورش و دبیرشورا، ضمن تقدیر از حضور و مشارکت همه اعضا در طول یک سال گذشته و خیرین محترم حاج حسین بابایی، دکتر جمال انتظاری و خانواده مرحوم مرادپور تقدیر و هفته شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفت.

صفری همچنین با اشاره به قانون شوراهای آموزش و پرورش، گزارشی از فعالیتهای این شورا در طول یکسال ارائه نمود.

ریاست آموزش و پرورش زارچ همچنین در ادامه موضوعات نهمین نشست شورا را بیان نمود.

حجت الاسلام سید محمود روحانی طباطبائی امام جمعه بخش زارچ نیز در تاکید اهمیت آموزش و پرورش با بیان حدیثی از امام کاظم(ع) تنها راه نجات انسان ها را اطاعت از الهی دانست و افزود: اطاعت از پروردگار تنها با علم و علم هم با آموزش و تعلم میسر خواهد شد.

در ادامه دیگر اعضا جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص موضوعات نهمین نشست شورا پرداختند.

"علیرضا عرشیان" بخشدار زارچ و رئیس شورای آموزش و پرورش ضمن تبریک هفته شوراها از اعضا ی شورا در طول یک سال همراهی این شورا و همچنین خیر مدرسه ساز حاج حسین بابایی تقدیر نمود.

عرشیان ریاست شورای آموزش و پرورش زارچ همچنین درپایان به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش  با اهدا لوح تقدیر و هدیه از اعضای شورا تقدیر نمود.