نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نماینده مردم یزد و اشکذر ازخدمات اسکان آموزش و پرورش زارچ تقدیرنمود

نماینده مردم یزد و اشکذر ازخدمات اسکان آموزش و پرورش زارچ تقدیرنمود


نماینده مردم یزد و اشکذر ازخدمات اسکان آموزش و پرورش زارچ تقدیرنمود

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ محمد صالح جوکار در بازدید از اسکان میهمانان نوروزی در زارچ، طرح اسکان و خدمات دهی به مسافران در این منطقه را بسیار خوب ارزیابی کرد و از تلاش مسوولان آموزش و پرورش زارچ در اسکان  هر چه بهتر مسافران نوروزی در مدارس و خدمات دهی بسیار خوب به آنها تقدیر و تشکر کرد.

در این بازدید که در چند مدرسه طرح اسکان انجام شد محمد صالح جوکار از نزدیک با مسافرین نوروزی در این شهر دیدار و گفت و گو کرد که همه آنها از میهمان نوازی و خدمات بسیار خوب عوامل اسکان و سرایدار آموزشگاه به دلیل فراهم نمودن فضایی امن ، مرتب و راحت همراه با برخورد بسیار خوب و صمیمی تقدیر و تشکر نمودند  .

در ادامه معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش زارچ  نیز از پذیرش بیش از 20هزار نفر از مسافرین نوروزی در مدارس این منطقه  خبر داد.

"علی اکبر قادری " افزود: این تعداد در قالب 1500 خانوار در بیش از 26 آموزشگاه و 200کلاس و نمازخانه و سالن اسکان داده شدند.

وی اظهار داشت: اعضای ستاد و مسوولان پذیرش در ستاد اسکان مسافرین نوروزی همه روزه در تمامی ساعات شب و روز با تمامی امکانات و تجهیزات کار اسکان فرهنگیان و هموطنان عزیز از سراسر کشور را به عهده دارند و با آغوشی گرم از آنها پذیرایی می کنند .

در پایان نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی نسبت به پیگری و هماهنگی با اداره کل آموزش و پرورش استان جهت کمک به مدارس این منطقه و رفع مشکلات مالی آنها همچنین واگذاری سوله استخر شنای دانش آموزی زارچ از سوی اداره کل نوسازی مدارس استان قول مساعد داد .