نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست هم اندیشی شهردار، اعضای شورای شهر اسلامی با آموزش و پرورش زارچ

نشست هم اندیشی شهردار، اعضای شورای شهر اسلامی با آموزش و پرورش زارچبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، جلسه هم اندیشی  شهردار، اعضای  شورای شهر اسلامی با آموزش و پرورش زارچ در راستای همکاری و تعامل در مسائل پیرامون آموزش و پرورش برگزار شد.

"حسین صفری"رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ در این نشست  ضمن تشکر از شهردار منطقه و اعضای شورای شهربه تشریح برنامه ها ی مورد نیاز همکاری و همیاری اعم از تخصیص سرانه  فضای سبز مدارس،حمایت از طرح های خیری در منطقه،تعمیر و آسفالت خیابان و کوچه های منتهی به مدارس،بر نامه ریزی برای تفکیک زباله های خشک مدارس و فرهنگ سازی آن،تجلیل ازمعلمین به مناسبت هفته معلم، تجلیل از دانش آموزان برتر کنکور و کسب رتبه های استانی و کشوری،نامگذاری یکی از خیابان های سطح شهر به نام شهدای دانش آموز،تکمیل میدان های معلم و دانش آموز،معرفی کار آفرین های موفق در منطقه و ورود در مدارس برای انتقال تجربیات،مشخص نمودن لاین دوچرخه سواری، حضور شهردار و اعضای شورای شهر در مدارس برای عرض خدا قوت به همکاران فرهنگی،و... پرداخت.

 "ابوالقاسم  نصیری"شهردار منطقه و اعضای شورای شهر در خصوص موارد اعلام شده نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ایراد کردند و آمادگی خود را برای اجرایی شدن برنامه ها اعلام نمودند.

وی در خصوص تهیه بسته های آموزشی مورد نیاز دانش آموزان بی بضائت اعلام آمادگی نمود و در پایان گفت: شهرداری منطقه به عنوان بازوهای آموزش و پرورش محسوب می شود.