نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست هم اندیشی روحانیون و طلاب با اداره آموزش و پرورش زارچ

نشست هم اندیشی روحانیون و طلاب با اداره آموزش و پرورش زارچدر راستای پیوند روحانیون با اموزش و پرورش و همچنین بزرگداشت مرحوم آیت الله رحیمی نشست هم اندیشی طلاب و روحانیون با مسئولین اموزش و پرورش زارچ در آموزشگاه خاندان سلمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، نشست هم اندیشی روحانیون و طلاب زارچ با حضور امام جمعه،رئیس اداره تبلیغات شهرستان یزد و رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ با هدف نقش روحانیت و تعامل با آموزش و پرورش زارچ برگزار شد.

حجت الاسلام طباطبایی امام جمعه زارچ در این نشست یکی از نیازهای اساسی هر شخص به ویژه دانش اموزان مسائل اعتقادی دانست و افزود: طلاب و روحانیون با حضور در کلاس‌های درس مدارس می توانند در عرصه تعلیم و تربیت نقش‌به‌سزایی در پرورش روحیه، دیدگاه‌ها و باورهای دینی دانش‌آموزان داشته باشند.

صفری رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ ارتباط بین آموزش و پرورش و روحانیون را بسیار مفید و حائز اهمیت دانست و افزود:تعامل و همکاری روحانیون و آموزش و پرورش در زمینه های مختلف فرهنگی و آموزشی ازجمله ، نماز جماعت مدارس، طرح امین، جذب خیرین در زمینه های مختلف، جذب دانش آموزان به مساجد و گفتمان دینی می باشد.