نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست مشترک ریاست اداره با خیرین

نشست مشترک ریاست اداره با خیرین


ساخت سالن ورزشی

 

نشست رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و کارشناس ساختمان با خیرین بزرگوار مهندس شمس الدینی و سرکار خانم سماوات و مهندس رخسار پور مسئول خیرین اداره کل نوسازی مدارس استان به منظور تکمیل سالن ورزشی دانش آموزی زارچ

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ در این جلسه که در محل اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار گردید در ابتدا کمالی ریاست اداره ضمن تقدیر و تشکر از خیرین محترم تکمیل تنها سالن ورزشی دانش آموزی زارچ را کاری ارزشمند و شایسته برشمرد و از نیت بسیار خوب خیر بزرگوار تقدیر و تشکر نمود .

کمالی در ادامه اظهار امیدواری کرد در اسرع وقت با تکمیل  این سالن توسط خیرین زمنیه رشد و شکوفایی دانش آموزان این منطقه خصوصا در زمینه ورزشی فراهم گردد .

در ادامه خیرین محترم هدف و انگیزه خود را از تکمیل این سالن ورزشی ایجاد رفاه و ورزش برای نوجوانان و جوانان خصوصا دانش آموزان  برشمردند .

در پایان آقای مهندس رخسار پور کارشناس خیرین و نوسازی ضمن تشکر و قدر دانی از نیت پاک و شایسته خیرین محترم برای ایشان آرزوی صحت و سلامتی و طول عمر با برکت نمود و ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با تمدید قرارداد و تکمیل دفترچه های خیری و واگذاری نقشه نکات لازم را مطرح نمودند و مقرر گردید انشاالله در اسرع وقت کار احداث سالن ورزشی دانش آموزی زارچ توسط خیرین محترم شروع شود .