نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست مدیران مدارس منطقه زارچ با محوریت پروژه مهر 93

نشست مدیران مدارس منطقه زارچ با محوریت پروژه مهر 93


نشست مدیران مدارس منطقه زارچ با محوریت پروژه مهر 93

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش زارچ جلسه توجیهی مدیران مدارس با محوریت پروژه مهر 93 در محل اداره برگزار شد.

رئیس ستاد پروژه مهر93 منطقه زارچ  ضمن تشکر از زحمات بی دریغ مدیران مدارس در کسب رتبه اول ستاد پروژه مهر 92 در استان افزود :  با فعال نمودن ستاد پروژه مهر93 آموزشگاه و پیگیری مصوبات بتوانیم همچون سال گذشته این موفقیت را حفظ نماییم.

" محمد کمالی " در ادامه گفت :مدیران با تدابیر خود فضایی را برای روز اول مهر تدارک ببینند که دانش آموز و معلم با شوق و علاقه در مدرسه حاضر شود و این روز به عنوان نقطه عطفی در زندگی تحصیلی دانش آموزان ثبت شود.

درادامه معاون آموزشی و دبیر ستاد پروژه مهر93 منطقه  ضمن تشریح  دستورالعمل اجرایی پروژه مهر 93 به وظایف مدیران و انتظارات مدنظر ستاد از مدارس اشاره کرد.

" انتظاری " اظهار داشت : هدف نهایی   پروژه مهر ، استقبال باشکوه از دانش آموزان در شروع سال تحصیلی جدید در قالب  برگزاری جلسات منظم کمیته ها ستاد پروژه مهر می باشد.

" قادری " معاون پشتیبانی و مسئول کمیته تعمیر و تجهیز درادامه جلسه ضمن بیان وظایف این کمیته به موضوع تعمیرات و جمع آوری وسایل اسقاطی و تجهیز نمودن وسایل آزمایشگاهی در مدارس پرداخت.