نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با موضوع اسکان نوروزی

نشست شورای آموزش و پرورش زارچ با موضوع اسکان نوروزیبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، نشست شورای آموزش و پرورش منطقه زارچ با حضور رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان یزد، بخشدارزارچ، ریاست آموزش و پرورش و روسای دیگر ادارات منطقه با موضوع "اسکان نوروزی" در محل بخشداری زارچ برگزار گردید.

در ابتدای این نشست "علیرضا عرشیان" بخشدار زارچ ضمن عرض خیر مقدم به "فلاحتی" رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان یزد و روسا و مسئولین ادارات و نهادهای مختلف منطقه افزود: با توجه به احتمال افزایش سفرهای نوروزی باید تمهیدات مناسب جهت اسکان و پذیرایی از مسافران نوروزی با همکاری آموزش و پرورش و دیگر ادارات منطقه اندیشیده شود.

در ادامه فلاحتی رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان یزد گزارشی از اقدامات انجام شده در این ستاد در سطح شهرستان یزد ارائه نمود.

"حسین صفری" ریاست آموزش و پرورش زارچ و دبیر شورای آموزش و پرورش نیز ضمن تشکر از حضور اعضای شورا و همچنین روسای ادارات، گزارشی از وضعیت اسکان نوروزی در سال گذشته و اقدامات انجام شده برای اسکان 98 ارائه نمود.

رئیس آموزش و پرورش منطقه همچنین خواستار همکاری همه جانبه نهاد ها و ادارات منطقه در جهت پذیرایی هرچه بهتر از مهمانان نوروزی شد.

درپایان نیز رئیس شورای شهر زارچ، نماینده شهرداری، دهیاران روستاهای محمدآباد و اله آباد و ریاست هلال احمر منطقه اقدامات انجام شده در خصوص نوروز 98 را بیان نمودند.