نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست امور بانوان اداره آموزش و پرورش زارچ

نشست امور بانوان اداره آموزش و پرورش زارچ


نشست امور بانوان اداره آموزش و پرورش زارچ

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پروش زارچ ، نشست امور بانوان با حضور رئیس اداره و بانوان شاغل  اداری ،  با موضوع  بررسی مسائل و مشکلات  بانوان   برگزار شد.

" محمد کمالی " رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ  با  الهام گرفتن  از سیره حضرت فاطمه زهرا (س) به ویژگیهای بانوی نمونه در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: بی تردید پرورش انسانهای صالح و تمدن ساز در دامن زنان پاکدامن  خواهد بود

وی در بخشی از صبحتهای خود به حضور فعال زنان در اجتماع اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه زنان جامعه اسلامی ایران در سایه تعهد و حفظ شئونات اسلامی باعث رشد کشور شده اند.

رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ ،گرم نگه داشتن کانون خانواده را از وظایف اصلی بانوان دانست و اظهار داشت : بانوان شاغل   با مدیریت  سبک زندگی می توانند موجبات    پیشرفت در امورات اجتماعی و خانواده خود را فراهم سازند.    

در ادامه " اقبالی" مسئول امور بانوان آموزش و پرورش زارچ ضمن تقدیر از حسن توجه رئیس اداره به مسائل بانوان ، گزارشی از اقدامات امور بانوان ارائه کرد.

در ادامه  حاضرین ، برنامه ها ، مسائل و مشکلات امور بانوان  را بیان کردنند.

 گسترش فرهنگ  ورزش و سلامت بانوان، برگزاری کارگاههای آموزشی ویژه اولیا و بانوان شاغل  ،ایجاد انگیزه و نشاط بیشتر در بانوان شاغل و چاپ بروشورهای آموزشی و ایجاد مهد کودک و پیش دبستانی ویژه فرزندان فرهنگی  از جمله مصوبات نشست امور بانوان آموزش و پرورش زارچ بود.