نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نخستین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه در سال 1396

نخستین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه در سال 1396به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، اولین  جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ در سال 96 با موضوع ؛ تعیین مکان مدرسه اتباع در سال تحصیلی آینده و عقب نشینی و تخریب دیوار اداره آموزش و پرورش و دبستان شهید صمدی؛ با حضور حجت الاسلام دهقان امام جمعه زارچ، صادقی مقدم  بخشدار زارچ و ریاست جلسه، کمالی ریاست اداره آموزش و پرورش و دبیر جلسه و دیگر اعضای شورا در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

در ابتدای جلسه ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ ضمن تقدیر و تشکر از اعضا به بیان موضوعات جلسه پرداخت و پیشنهادات خود را در این خصوص ارائه نمود.

امام جمعه زارچ ضمن عرض تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) و همپنین تاکید بر حضور پر شور همه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در خصوص اولین موضوع جلسه پیشنهاد داد در صورت امکان دانش آموزان اتباع در مدارس منطقه توزیع شوند.

همچنین دکتر ابوترابی به نمایندگی از اولیاء و صادقی مقدم، ریاست شورای آموزش و پرورش منطقه نظرات خود را در رابطه با موضوع مدرسه اتباع ارائه نمودند.

در ادامه  و در رابطه با موضوع دوم جلسه ،مهندس صفری شهردار زارچ ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در رابطه با عقب نشینی دیوار اداره آموزش و پرورش و  دبستان شهید صمدی، در خصوص همکاری با آموزش و پرورش قول مساعد داد.

در پایان با نظر اکثریت اعضا مصوب شد در سال تحصیلی آینده نیز دبستان اتباع در محل فعلی خود مستقر باشد. و همچنین جلسه ای با حضور بخشدار،شهردار،رئیس شورا و ریاست آموزش و پرورش برگزار و جزئیات توافقنامه بین آموزش و پرورش و شهرداری بررسی و مصوب گردد.