نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ به مناسبت گرامیداشت مقام معلم

نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ به مناسبت گرامیداشت مقام معلم


نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش زارچ در سال جاری با محوریت تجلیل از فرهنگیان منطقه، با حضور فرماندار شهرستان یزد، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار، بخشدار، رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و دیگر اعضا به صورت "آنلاین" در شبکه شاد آموزش و پرورش زارچ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارج،"سید محمد رستگاری"فرماندار شهرستان یزد ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم گفت:از این که آموزش درشرایط خاص کرونایی تعطیل نشد همت والای شما معلمین،دانش آموزان و خانواده ها بود و جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود:  مجموعه آموزش و پرورش زارچ یکی از موفق ترین مجموعه ها در سطح شهرستان بوده و اقدامات مطلوبی در جذب خیرین مدرسه ساز پیش رو داشته است.

"علیرضا عرشیان" بخشدار زارچ در خصوص کسب رتبه اول استان جهت جذب دانش آموزان به رشته های هنرستان، رتبه های برترکنکور و قبولی دانش آموزان در مدارس خاص بیان داشت: همه اینها به تلاش شما معلمین برمی گردد.

" حسین صفری " رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ ضمن تبریک هفته معلم و تشکر از اعضای شورای آموزش و پرورش زارچ در ابتدا جلسه به تحلیل برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم پرداخت.