نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسایل آموزش و پرورش در اولویت مدیران یزد است

مسایل آموزش و پرورش در اولویت مدیران یزد است


استاندار یزد با بیان این که مسئله آموزش و پرورش در فهرست بلند مسائل دارای اولویت است، گفت: مدیران ارشد استان یزد برای رقم خوردن اتفاقات خوب تلاش می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ؛مهران فاطمی عصر شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان یزد با بیان اینکه انقلاب‌اسلامی، نظام و به تبع آن استان یزد به اندازه آموزش و پرورش آن قد می‌کشد، افزود: برای تحقق نظام تعلیم و تربیت باید بیش از گذشته به مسایل آموزش و پرورش توجه شود.

وی به نقش حساس و تعیین‌ کننده آموزش و پرورش در تحول جامعه اشاره کرد و ادامه داد: مدیرکل جدید آموزش و پرورش باید علاوه بر انجام اقدامات لازم در راستای چارچوب‌ها و راهبردهای حوزه آموزش و پرورش، اهتمام ویژه‌ای به  رهنمودهای نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام جمعه یزد و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور داشته باشد. 

استاندار یزد خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود مدیرکل جدید در مسئله حکمرانی آموزش و پرورش، اقدامات و فعالیت‌های لازم را با همکاری کادر آموزش و پرورش و معلمان و مبتنی بر سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش و راهبردهای استخراج شده از سخنان بزرگان استان به سامان برساند.

فاطمی بیان کرد: همکاری تمامی فرهنگیان و نخبگان به آموزش و پرورش و کمک به تحقق اهداف باید با جدیت در استان برای خدمت به مردم و آینده‌سازان میهن اسلامی بیش از گذشته پیگیری و اقدام شود که رسالتی ملی، دینی و انقلابی محسوب می‌شود.

در این آیین با قدردانی از محسن موحدی‌فرد، محمد کاظم رحیمی‌نژاد به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان یزد معرفی شد.