نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسابقات هندبال جام رمضان

مسابقات هندبال جام رمضان


به گزارش روابط عمویم اداره آموزش و پرورش زارچ  تیم هندبال آموزش و پرورش  در مسابقات هندبال جام رمضان و با حضور کارشناسان معاون و رئیس اداره  در حال پیگیری مسابقات است . 

7 تیم هندبال  در مسابقات جام رمضان یادواره شهدای بخش زارچ به صورت دوره ای در حال رقابت هستند. 
دانایی سرپرست برگزاری این مسابقات دراین رابطه گفت: جام رمضان به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بخش زارچ برگزار شده و در این دوره مسابقات 7 تیم این شهر به رقابت می پردازند.
وی ادامه داد: این مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود و 7 تیم در 21 بازی به رقابت می پردازند 
مسئول برگزاری جام رمضان زارچ گفت: این مسابقات از 20خرداد شروع شده و تا 14 تیر ادامه خواهد داشت و هر شب یک مسابقه از ساعت 22 شب شروع می شود و در طول شبهای ماه رمضان این مسابقات برگزار می شود و تنها شبهای لیالی قدر به علت حضور بازیکنان در برنامه های مذهبی، مسابقات برگزار نمی شود.
این مسابقات در سالن شهید حر زارچ برگزار می شود و از استقبال خوبی توسط شهروندان زارچی برخوردار است.
وی افزود: عرب زاده، نقیبی،کلانتری، امینی از داوران ملی به سرپرستی حامد کلانتری داوری این مسابقات را بر عهده دارند.
سرپرست مسابقات افزود: تیم های شهید کلانتری،سفید پخت، بانک داربست، هلال احمر، آموزش و پرورش، مصالح ساختمانی امینی و کابینت کلانتری در این مسابقات حضور دارند.
وی افزود: رقابتهای هندبال جام رمضان زارچ در رده سنی آزاد (بزرگسالان) برگزار میشود و حضور دو بازیکن متولد ۱۳۷۸ به بالا در تیمها الزامی است.
دانایی از بیمه بودن تمام بازیکنان خبر داد و افزود: این مسابقات زیر نظر هیات هندبال زارچ و با همکاری اداره ورزش و جوانان این شهر در حال برگزاری است.