نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ برگزارشد

مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ برگزارشد


ریاست جدید اداره آموزش و پرورش زارچ معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ با حضور "منصورارجمندی" معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان،"محسن گلستانی" رئیس اداره روابط عمومی این اداره کل، معاونت اداره کل نوسازی استان، امام جمعه منطقه، بخشدار، مسئولین ادارات منطقه و مدیران و فرهنگیان در محل بخشداری زارچ برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی، زارع معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش زارچ، ضمن عرض خیر مقدم به تمامی حضار و مدعوین گرامی، گزارشی از اقدامات انجام شده در طول دوران 7سال مدیریت "محمدکمالی" در آموزش و پرورش زارچ بیان نمود.

زارع همچنین ضمن تشکر از زحمات محمدکمالی به "حسین صفری" خیرمقدم عرض نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه جلسه حجت الاسلام "سیدمحمود روحانی طباطبایی" امام جمعه بخش زارچ ضمن عرض خیر مقدم و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت با بیان حدیثی از پیامبر اکرم(ص) بر اهمیت خدمت و تاثیر گذاری بر نظام خلقت خصوصا عرصه آموزش و پرورش، و نقش معلمین در جامعه تاکیدنمود.

امام جمعه زارچ همچنین با اشاره به خدمات محمدکمالی در طول دوران تصدی پست مدیریت آموزش و پرورش زارچ، پیگیری دلسوزانه و مجدانه مسائل و مشکلات حوزه ی تعلیم و تربیت را از ویژگی های مدیریتی ایشان دانست.

وی همچنین باعرض خیرمقدم به جناب آقای حسین صفری برای ایشان توفیق خدمت گذاری در عرصه آموزش و پرورش را خواستار شد.

منصورارجمندی  معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان در ادامه ضمن تقدیر از حضار، خصوصا امام جمعه و بخشدار منطقه از زحمات ،تلاش ها و برنامه های مدیریت و سایر تلاشگران آموزش و پرورش زارچ تشکر نمود.

وی همچنین با توجه به نزدیکی شروع سال تحصیلی بر برنامه ریزی و پیگیری های لازم برای شروع هرچه بهتر سال تحصیلی جدید با توجه به پتانسل های موجود در مدارس،انجمن ها و دانش آموزان منطقه تاکید نمود.

معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان همچنین با ابلاغ پیام مدیرکل آموزش و پرورش و برشمردن زحمات و خدمات محمدکمالی مدیریت سابق اداره آموزش و پرورش زارچ برای ایشان آرزوی صحت و سلامتی نمود و با تشکر از حسین صفری برای قبول مسئولیت خطیر ریاست آموزش و پرورش منطقه زارچ برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه جلسه لوح تقدیر و بازنشستگی ریاست سابق، محمد کمالی و حکم انتصاب حسین صفری رئیس جدید اداره آموزش و زارچ به ایشان تقدیم شد.

در ادامه جلسه محمد کمالی آموزش و پرورش را بزرگترین و مهمترین سازمان دانست و با تشکر از امام جمعه، بخشدار، مدیران و فرهنگیان منطقه جهت کمک و همکاری صمیمانه در تمامی امور آموزش و پرورش برای مدیریت جدید اداره آرزوی موفقیت نمود.

حسین صفری ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ نیز ضمن تشکر از مسئولین و تقدیر و تشکر از زحمات محمدکمالی ابراز امیدواری کرد با کمک تمامی خدمتگزاران عرصه آموزش و پرورش بتوانیم در تعالی آموزش و پرورش مفید و موثر باشیم.

عرشیان بخشدار زارچ در پایان جلسه از زحمات و خدمات ارزنده و بی شائبه محمدکمالی در طول دوران مسئولیت تقدیر و تشکر نمود.

وی همچنین با توجه به سابقه درخشان حسین صفری در طول دوران خدمت در آموزش و پرورش و معاونت اداره کل نوسازی استان برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.

در پایان مدیران مدارس و مسئولین ادارات با اهدا لوح و هدیه از زحمات محمدکمالی تقدیرنمود.

همچنین معاونت آموزش متوسطه اداره کل و دیگر مسئولین آموزش و پرورش به اتفاق ریاست سابق و جدید اداره در جلسه معارفه باکارشناسان اداری آموزش و پرورش در محل اداره زارچ شرکت نمود.

گفتنی است محمدکمالی ریاست اداره آموزش و پرورش زارچ بعد از 30 سال خدمت در عرصه تعلیم و تربیت به افتخار بازنشستگی نائل، و سکان مدیریت آموزش و پرورش زارچ را به حسین صفری سپرد.