نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم تجلیل از معلمین ایثارگر زارچ با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان

مراسم تجلیل از معلمین ایثارگر زارچ با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استانبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، مراسم تجلیل از معلمین ایثارگر و جهاد گر در عرصه تعلیم و تربیت در دوران کرونا ویروس با حضور"عباسعلی دانافر" مدیر کل آموزش و پرورش یزد،"سیدعلی کار آموز" معاون آموزشی متوسطه اداره کل،"مصباح فر" معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل، "شیبانی" رئیس مشارکتهای مردمی اداره کل، "گلستانی فر" رئیس روابط عمومی اداره کل، " حسین صفری" رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ ، معاونین و کارشناسان اداره درسالن کنفرانس اداره برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در این مراسم گفت: موفقیت معلمان منطقه زارچ و مجموعه آموزش و پرورش در عرصه تعلیم و تربیت فضای مجازی در سطح استان  قابل تقدیر است.

"دانافر" با تاکید بر اهمیت فضای مجازی، تعطیلی مدارس را فرصتی برای شناسایی ظرفیت های معلمان عنوان کرد و گفت: آموزش مجازی باید در کنار آموزش حضوری وجود داشته باشد و مکمل هم باشند.

"حسین صفری" رئیس آموزش و پرورش زارچ در این مراسم گفت: با توجه به تعطیلی مدارس وآموزش از طریق فضای مجازی، به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمام معلمان زحمتکش منطقه زارچ در جهت آموزش و رصد برنامه های آموزشی نهایت تلاش خود را انجام داده که بنده به سهم خودم از همه معلمین متعهد و دلسوز قدردانی می نمایم.