نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قدردانی از زحمات و تلاش معلمان در تداوم جریان یادگیری دانش آموزان

قدردانی از زحمات و تلاش معلمان در تداوم جریان یادگیری دانش آموزانرئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گوی تلفنی با وزیر آمورش و پرورش مطرح کرد؛

رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر آمورش و پرورش از زحمات و تلاش معلمان در تداوم جریان یادگیری دانش آموزان قدردانی کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در گفت‌وگوی تلفنی با علی  لاریجانی ضمن احوالپرسی از وی با اشاره به راه اندازی شبکه آموزش دانش آموزی، اظهار کرد: در ابتدای راه‌اندازی شبکه شاد حدود ۷۵ درصد از محتواهای آموزشی در مدارس تدریس شده بود بنابراین در این شبکه آموزشی ارزیابی از مجموعه آموخته ‌شده انجام و آموزش مابقی محتواهای درسی ادامه و به پایان می‌رسد.

وی افزود: اتمام سال تحصیلی و انتقال همه محتوای آموزشی برعهده معلمان است لذا نه‌تنها معلمان تعطیل نیستند بلکه با علاقه‌مندی بیشتری در میدان حضور دارند و تمام‌وقت خود را صرف آموزش دانش آموزان می‌کنند و ما نیز باید از آنان حمایت و پشتیبانی ‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش‫ با بیان اینکه نباید آموزش تعطیل شود، گفت: محیط آموزشی باید برای آموزش مناسب باشد و درجاهایی که اینترنت وجود ندارد، بسته‌های آموزشی ارائه می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد: البته اگر آمار دانش‌ آموزانی که موفق به ورود به این شبکه نشدند به‌طور دقیق مشخص شود برای آموزش آنان تدبیر خواهیم کرد‪.

وزیر آموزش و پرورش در پایان تاکید کرد: مدیران و معلمان عزیز به‌صورت حضوری و با ارائه بسته‌های آموزشی حتی با تماس‌های تلفنی آموزش را پی می‌گیرند و اجازه نمی‌دهیم دانش‌آموزی از آموزش جا بماند.

در این گفت‌وگوی تلفنی رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که روند آموزش نباید تعطیل یا با وقفه مواجه شود، اظهارکرد: هیچ دانش آموزی نباید از آموزش جا بماند. فضای آموزش باید برای همه دانش آموزان مناسب باشد و درجاهایی که دسترسی به اینترنت آسان نیست، تولید بسته‌های آموزشی صورت گیرد.

لاریجانی همچنین در این تماس تلفنی از زحمات و تلاش معلمان در تداوم جریان یادگیری دانش آموزان قدردانی کرد