نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قدردانی از حضور فرهنگیان و دانش اموزان در یادواره شهداء بخش زارچ

قدردانی از حضور فرهنگیان و دانش اموزان در یادواره شهداء بخش زارچ


قدردانی از حضور فرهنگیان و دانش اموزان در یادواره شهداء بخش زارچ

                                                                      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش زارچ ، دراین پیام آمده است "تكریم و تعظیم شهیدان تلاش مقدسی است در برافراشتن پرچم‌های سرخ استقلال و آزادی بشریت،در راستای احیای ارزش‌های مكتب توحید و عدالت، همان‌گونه كه خاتم انبیاء حضرت محمد مصطفی(ص) می‌فرماید: بالاتر از مقام شهادت مقامی نیست . چراكه شهادت، مرگ در راه ارزش‌هاست و هر شهید، مشعلی است كه در بلندای عزت و سرافرازی یك ملت، جاودانه می‌درخشد." این نعمتی است که برای آن باید سجده شکر به درگاه حق به جای آورد.

درادامه این پیام آمده است: هر چند زبان‌ها در توصیف و سپاسگزاری از این حضور پرشور که مسلماً در تاریخ ماندگار خواهد بود ناتوان است لیکن بر خود فرض می‌دانیم مراتب تقدیر و سپاس خود را به دلیل این عزم جمعی و حضور وصف‌ناپذیر به محضر یکایک عزیزان به خصوص حضور فوق‌العاده و چشمگیر فرهنگیان و دانش اموزان که در خلق این حماسه معنوی ایفاگر نقش بودند، اعلام کنیم.

دربخش دیگر این پیام آمده است : از همكاری و حضور ارزشمند تمامی مسئولین، ((حضرت آیت الله ناصری نماینده  محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، فرماندار و شهردار محترم یزد، نماینده محترم مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی، سلسله جلیله روحانیت، فرماندهان و پرسنل خدوم و محترم سپاه الغدیر استان یزد و نیروی انتظامی استان، مدیران كل و مسئولین محترم ادارات، خانواده های معزز و معظم شهدا، فرهنگیان فرهیخته و گرانقدر و همه ی اقشار مختلف و مردم شهر زارچ )) به نحو مطلوب و شایسته شركت نمودند كمال تقدیر و تشكر و امتنان را داریم .

توفیق همگان را در خدمت به آرمان‌های امام راحل (ره)، شهدا و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و تعظیم شعائر الهی در همه زمان‌ها و فرصت‌ها از درگاه احدیت خواستاریم  و شهدا را شفیع همه خادمین به نظام مقدس جمهوری اسلامی در روز قیامت قرار دهد.

                                                                                                                                                                            محمد کمالی

                                                                                                                                                              رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ