نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طنین زنگ انقلاب با حضور عالی ترین مقام اجرای استان

طنین زنگ انقلاب با حضور عالی ترین مقام اجرای استان


طنین زنگ انقلاب با حضور عالی ترین مقام اجرای استان

به گزارش روابط عمومی  و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ ؛همزمان با لحظه تاریخی ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی به میهن اسلامی  ، مراسم نمادین زنگ انقلاب با حضور استاندار یزد ، فرماندار ، مدیرکل آموزش و پرورش ، امام جمعه  و مسئولان ادارت بخش زارچ دردبیرستان بنت الهدی زارچ برگزارشد

 استانداریزد  بعد از نواختن زنگ انقلاب، با گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدای والامقام به تبیین نقش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران پرداخت وگفت : رهبری حضرت امام خمینی (ره) درتاریخ انقلابات جهان بی نظیر بود ، رهبری که دم مسیحائی داشت ، نفوذ کلامش همه را متحول می کرد و همه جان برکف به میدان آمدند

"سید محمد میرمحمدی "افزود :انقلاب ما ریشه دروجدان های پاک همه بشریت داردو از پشتوانه و عنایت خداوند متعال بهره مند است

وی از انقلاب اسلامی به عنوان انفجار نور یادکرد وگفت "درخشش انقلاب به حدی بود که ابرقدرت هایی که خود را همه کاره ی دنیا می دانستند خود را درخطر دیدند و مبارزه با انقلاب را آغازکردند" 

"میرمحمدی " همراهی مردم را یک پشتوانه قوی برای پیروزی انقلاب دانست وافزود: مردم این همراهی را به صورت سازمان یافته برای تداوم وتحکیم پایه های انقلاب حفظ کرده اند .

استانداریزد ازدهه فجر به عنوان  ندای بیدار باش وجدان انسانها و پاسداشت ارزش های اسلامی نام برد وافزود: ما باید رابطه ی خود را با خدای متعال تعالی بخشیم و ارزشهای انسانی را دروجود خود متجلی کنیم

 در ادامه مراسم  امام جمعه زارچ با اشاره به اینکه  پایه و اساس انقلاب اسلام و مکتب محمدی (ص) است افزود: همه باید از ارزشهای انقلاب اسلامی پاسداری و حفاظت کنیم .

"حجت الاسلام دهقان "افزود: دشمن برای نابودی درخت اسلام توان ندارد و به همین علت بدنبال کم رنگ نمودن و قطع کردن شاخه های انقلاب اسلامی در اشکال مختلف است.

وی خطاب به جوانان گفت انقلاب اسلامی امانت بزرگ الهی است که شما باید با تلاش علمی ، تحقیق و درس خواندن ، خود را برای آینده این نظام مهیا سازید .

در ابتدا " محمد کمالی" رئیس اداره آموزش وپرورش زارچ ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت:از انقلاب 57 تا امروز رهنمودها  رهبری و پیروی ازولایت فقیه باعث تدوام و کسب دستاوردهای این انقلاب عظیم شده است

وی از حضور مسئولان استان دراین مراسم نمادین تقدیر کرد. 

  قرائت قران ، برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی و صلوات خاصه امام رضا علیه السلام  ، نواختن زنگ انقلاب توسط استاندار یزد ، اجرای سرود های انقلابی توسط دانش آموزان از دیگر برنامه های این مراسم بود. .