نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شورای انتخاباتی دانش آموزی منطقه زارچ با شعارامسال«شورای دانش آموزی،طلایه داران گام دوم انقلاب» برگزار شد.

شورای انتخاباتی دانش آموزی منطقه زارچ با شعارامسال«شورای دانش آموزی،طلایه داران گام دوم انقلاب» برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، همزمان با سراسر کشور مراسم نمادین انتخابات شورای دانش آموزی منطقه زارچ در دبیرستان شهید ترابی با حضور"سید محمود روحانی طباطبایی"امام جمعه،"رضایی" شهردارمنطقه،"حامد کلانتری" رئیس شورا اسلامی،"حسین صفری" رئیس آموزش و پرورش،"زارع" معاون پرورشی، برگزار شد.

امام جمعه بخش زارچ بیان کرد: انسان موجودی است که در طول زندگی همیشه در معرض انتخاب است. این که شما دانش آموزان راه خوب،راه انس با قرآن  و تعالیم دینی انتخاب کردید این یک "انتخاب"  شایسته است.

وی افزود:انسان چند معیار برای انتخاب باید داشته باشد؛ اول: در همه انتخابات رضای خداوند در نظر بگیرد، دوم:بدون مطالعه و شناخت چیزی را انتخاب نکند که پیامدش پشیمانی است، سوم:اگر برای انتخاب خودش ارزش قائل شد وصاحب قدم  و محکم آن انتخابی که کرده ادامه بدهد او می تواند پیروز میدان مبارزه در زندگی باشد.

"رضا رضایی" شهردار منطقه گفت: شورای دانش آموزی از سال 76 پایه گذاری شده و امسال بیست و دومین سال انتخابات شورای دانش آموزی است. ما باید به افرادی رأی بدهیم و انتخاب کنیم که توانایی و شایستگی لازم جهت پیگیری خواسته های ما داشته باشند و نقش و مسئولیتی که به عهده آن هاست به خوبی بتوانند انجام دهند.

گفتنی است: دانش آموزان منطقه زارچ حائز رتبه برتر در چهار گروه دختران و پسران متوسطه اول و دوم در استان یزد در سال گذشته برگزیده شده اند.